رپورتاژ آگهی چیست؟ و چه تاثیری در سئو دارد.

این یک روش تبلیغات اینترنتی است که مزایای فراوانی را برای برند تجاری شما به ارمغان می آورد. امروزه اکثر کسب و کارها مخصوصا تجارت های الکترونیک به دنبال روشی خاص و منحصر بفرد برای بهبود وضعیت تجاری خود هستند. مانند یافتن یک استراتژی موفق جهت سئو و افزایش ترافیک سایت.
کاربرانی که به صورت روزانه از دنیای وب استفاده می کنند با حجم انبوهی از تبلیغات روبرو هستند. تبلیغاتی که دیگر به میزان گذشته موثر نیستند و کمتر کسی به آن ها اهمیت می دهد. برای آن که انقلابی در تبلیغات ایجاد کنند و دوباره توجه مخاطب را بدست آورند روش های نوین تبلیغاتی ارائه کرده اند که یکی از آن ها رپورتاژ آگهی است.
رپورتاژ آگهی به این صورت است که شما یک مقاله را در رسانه های معتبر نشر می دهید. مخاطب متوجه ی تبلیغاتی بودن محتوا نمی شود و به صرف تازگی آن محتوا مجذوب آن می شود و تصور می کند که در حال مطالعه و یا تماشای یک گزارش جدید و کاملا خبری است. در این روش مخاطب دیگر یک تبلیغ از شما دریافت نمی کند بلکه محتوایی هوشمندانه از شما دریافت می کند که منجر به ترغیب آن برای خرید از سایت شما می شود.

رپورتاژ آگهی رسانه ای یکی از مهم ترین نوع رپورتاژ آگهی است. بیشتر کسانی که قصد تبلیغ در روزنامه، تلویزیون و اینترنت را دارند، از این نوع رپورتاژ آگهی استفاده می کنند. ریپورتاژ آگهی خبری و رپورتاژ آگهی اینترنتی از دیگر انواع خرید رپورتاژ آگهی هستند که امروزه بسیاری از متقاضیان خواهان آن هستند.
استفاده از رپورتاژ آگهی در بستر اینترنت حاوی مزایایی است که در کم ترین زمان شما را به بیشترین مقدار موفقیت می رساند. قدرت اینترنت را برای بهبود شرایط کاری خود دست کم نگیرید. با استفاده از محتواهایی خاص شامل نوشتار, تصویر, ویدئو و گفتار هر بار می توانید یک محتوای شاهکار به دنیای وب ارائه دهید.
بدون شک ارائه یک رپورتاژ آگهی اصولی می تواند تاثیر شایانی در سئو و رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجوگر داشته باشد.

برای رپورتاژ آگهی از کجا شروع کنیم؟

زمانی که به این نتیجه رسیدید که باید یک تغییر اساسی در میزان فروش خود داشته باشید و یا از رقبای خود پیشی بگیرید باید با تولید یک رپورتاژ آگهی استارت کار خود را بزنید. باید سایت های پربازدید، معتبر و مرتبط با کسب و کارتان را بیابید. سپس سایت های منتشر کننده رپورتاژ آگهی در قبال دریافت وجهی مشخص، محتوای شما را منتشر می کنند. هزینه کردن برای رپورتاژ آگهی در سایت های محبوب و با اعتبار دامنه بالا تاثیر به سزایی بر سئو سایت شما خواهد گذاشت.

یک متن مناسب در راستای فعالیت خود تهیه کنید و بر اساس نکات هدف گذاری سئو، به کلمات کلیدی موجود در متن لینک مرتبط دهید. پس از انتشار توسط سایت های منتشر کننده رپورتاژ آگهی، متن رپورتاژ آگهی همراه با عکس و لینک های فالو در اختیار مخاطبان قرار میگیرد.
لینک گذاری در متن رپورتاژ آگهی باعث می شود بازیدکنندگان وب سایت های پر بازدید به سمت سایت شما هدایت شوند و همین کار سبب افزایش رتبه شما و در نهایت افزایش سود بهره وری شما می شود.
روند موفقیت روزانه شما صعودی می شود چون لینک هایی که در رپورتاژ آگهی قرار داده اید دائمی هستند پس از مدتی به قسمت آرشیو خبر منتقل می شوند و برای همیشه در آن جا خواهند ماند. چه چیز از این بهتر!
نکته قابل توجه این است که ریپورتاژ آگهی در محل تبلیغات سایت قرار ندارد و کاربر نمی تواند آن را نادیده بگیرد. بلکه ما بین محتواهای اصلی جای میگیرد و به طور ناخوداگاه مخاطب را درگیر خود می کند. امری که امروزه در اکثر سایت های موفق دیده می شود و صاحبان کسب و کارهای تجاری می خواهند مانند آن ها موفقیت چشم گیری را در زمان کوتاهی داشته باشند.
می دانید چرا سایت ها برای موفقیت روز افزون اقدام به رپورتاژ آگهی می کنند؟ چون محدودیت کلمه و زمان در آن وجود ندارد و شما می توانید خود را به طور کامل به مخاطب معرفی کنید و اعتماد مخاطبان را در بازه زمانی کوتاهی جلب کنید. و می دانید که آن رپورتاژ آگهی دائمی است و شما همواره در معرض دید مخاطب قرار دارید.

موضوعات : بازاریابی محتوا, سئو و بهینه سازی

مقالات مرتبط

۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید