حریم خصوصی در وردپرس چند کاربره : همان طور که می دانید بحث امنیت در طراحی سایت بسیار مهم می باشد. نیاز است تا به امنیت سایت وردپرس خود اهمیت دهید. امروزه برخی از وبمستران از وردپرس چند کاره یا همان multisite برای طراحی سایت استفاده می کنند. این سیستم به شما این امکان را می دهد که بدون اینکه ورد پرس را چندین بار نصب و دیتابیس آن را پیاده سازی کنید، چند سایت با ساب دامین های مجزا طراحی نمایید. در صورتی که از این قابلیت استفاده می کنید بهتر است که افزونه More Privacy Options را بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید تا برای حفظ حریم خصوصی و امنیت سایت خود تنظیمات نمایش سایتتان را برای افراد سفارشی سازی نمایید.

حفظ حریم خصوصی در وردپرس

این افزونه امنیتی برای حفظ حریم خصوصی در وردپرس طراحی شده و تاکنون بیشتر از ۶۰۰ بار دانلود و نصب شده است.  این افزونه در مخزن بزرگ وردپرس موجود است و به راحی می توانید در قسمت افزودن افزونه ها آن را جستجو و دانلود نمایید. پس از فعالسازی ان لازم است تا به بخش تنظیمات در پیشخوان وردپرس بروید و از زیر منوی تنظیمات قسمت خواندن را انتخاب نمایید. مشاهده می کنیم که یک بخش جدید به ان اضافه شده است که چندین گزینه در اختیار ما قرا می دهد.

حریم خصوصی در وردپرس چند کاربره

حال به بررسی این گزینه ها می پردازیم:

موتورهای جستجو اجازه دارند محتوای این سایت را بررسی کنند

این گزینه برای اجازه index شدن سایت شما توسط موتورهای جستجوگر است.

از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند

برعکس گزینه قبل بوده و به موتور های جستجوگر اجازه نمی دهد تا سایت شما را بررسی کنند. اما این را بدانید که هیچ کدام از این د گزینه دسترسی موتور های جستجو به سایت شما را قطع نخواهد نمود.

Visible only to registered users of this network

این گزینه برای حفظ حریم خصوصی در وردپرس، سایت را تنها برای کاربران وردپرس چند کاربراه یا همان multisite که در سایت شما ثبت نام کرده باشند را میسر می سازد.

Visible only to registered users of this site

این گزینه، قابلیت مشاهده سایت تنها توسط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند را میسر می سازد.

Visible only to administrators of this site

این گزینه نیز، سایت را فقط برای مدیران سایت قابل مشاهده می سازد.

تنظیمات شبکه وردپرس

حریم خصوصی در وردپرس چند کاربره

از مسیر پیشخوان وردپرس شبکه قسمت سایت های من وارد بخش مدیر شبکه شده و تنظیمات را انتخاب می کنیم. می بینیم که بخش جدیدی به آن اضافه شده است که دارای دو گزینه می باشد.

Visible only to registered users of this network

این گزینه برای حفظ حریم خصوصی در وردپرس، سایت را تنها برای کاربران وردپرس چند کاربراه یا همان multisite که در سایت شما ثبت نام کرده باشند را میسر می سازد.

Default: visibility managed per site

این گزینه به مدیر سایت وردپرسی این امکان را می دهد که بتواند برای هر طراحی سایت خود تنظیمات جداگانه ای را انجام دهد.

بنابراین با نصب و استفاده از این افزونه به راحتی می توانید در وردپرس چند کاربره خود برای هر وب سایت طراحی شده تنظیمات خاصی انجام دهید و آن را سفارشی سازی نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست