استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس: برای خدمات آنلاین و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود یک تصویربرداری حرفه ای امری ضروری و الزامی است. کسب و کار سنتی تفاوت های بسیاری با کسب و کار آنلاین دارد. به نظر شما چه عواملی باعث میشود تا مدیران و کارآفرینان دنیای تجارت الکترونیک بتوانند مشتریان زیادی را در سراسر جهان جذب کنند!؟

استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس

استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس طبق گزارش توپو نقش مهمی دارند. به صورتی که مشتریان بتوانند روی خدمات و محصولات شما بیشتر بررسی کنند که باعث می شود شک و دودلی آن ها را در مواقعی که چیزی قابل ملموس نیست از بین ببرد و این می تواند تاثیر مثبتی در فروش شما داشته باشد. تصاویر همواره نقش مهمی در درک و فهم مشتری از یک محصول ناشناخته انجام دهد.

تاثیر کیفیت عکس بر فروش و فروشگاه

عکس مانند یک نسخه دیدنی و قابل لمس، محصولتان را به مردم معرفی می کند. مشتریان می توانند با استفاده از تصویر حتی یک محصول هم به بررسی بپردازند و تصمیم به خریدن و یا نخریدن آن بگیرند. به عبارتی دیگر استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس نقش تاثیر گذاری در صفحه محصول و تبلیغات شما دارد و همچنین به صورت ناخودآگاه بر نظر مشتریان تاثیر می گذارد.

تصاویر با کیفیت، جلب اعتماد بیشتر

استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس بر روی احساسات مشتری بسیار تاثیرگذار است. طبق عملیات تجارت الکترونیکی زمانی که یک نمونه از عکس از کیفیت بالایی برخوردار باشد یک مشتری سه بار اقدام به خرید یک محصول می کند و این موضوع باعث از بین بردن موانع احساسی مشتری می شود. کیفیت بالای عکس محصول یک دید نزدیک تر و واقع بینانه تری به مشتری می دهد و در تصمیم گیری نیز به او کمک می کند. همچنین طبق آمار محصولاتی که عکسشان از کیفیت بالایی برخوردار بوده به نسبت فروش بالاتری را نسبت به عکس هایی با کیفیت کم تجربه کرده اند. همچنین باید دقت داشت که تصاویر با کیفیت بسیار بالا دارای حجم بیشتری هستند که برای سئو مناسب نیست!

تاثیر دقت رنگ محصول

دقت رنگ پایین محصولات در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، از دلایل اصلی برگرداندن محصول توسط مشتریان است. پس تنها موردی که به تصمیم گیری مشتریان در انتخاب محصول کمک می کنند تصاویر هستند. در تجارت الکترونیکی استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس کمک بزرگی می کند و در تعداد مرجوعی های مشتریان کاهش ایجاد می کند به گونه ای که مشتری بتواند تصویر را نزدیک تر به رنگ محصول واقعی ببیند.

نمای نزدیک تصاویر محصول

نمای نزدیک تصاویر از دیگر موانع احساسی هستند که باعث می شوند مشتری را از آن دور کند با وجود اینکه تصاویر با کیفیت باشند.عکس های کیفیت بالا در ووکامرس هنگامی که زوم می شوند کمتر به حالت شطرنجی در می آیند و به مشتری این امکان را می دهد تا اجزای محصول را از نزدیک بررسی نماید. اکثر مشتریان، به صورت دقیق محصول را برای خرید تجزیه و تحلیل می کنند. هر عکس یا تصویر باید به صورت استراتژیک در سایت فروشگاهی آپلود شود که می تواند در میزان فروش شما تاثیر مستقیم داشته باشد. طبق آخرین آمار گفته می شود که تصاویر هم مانند یک عامل اجتماعی باعث علاقه مندی بازدید کنندگان می شود. زمانی که شما تصویر یک نمونه محصول را در سایت خود قرار می دهید، به آسانی علاقه مشتری را یافته و آن را مورد بررسی قرار می دهید. به اضافه این که استفاده از عکس های کیفیت بالا در ووکامرس باعث ترغیب مشتریان برای خرید محصول می شود. پس این موضوع باید در طراحی سایت شما قابل لمس باشد.

عکس گرفتن از زوایای مختلف

وقتی برای محصولتان تصاویر با کیفیت به کار می برید، باید عکس های دیگری را نیز در نظر بگیرید. شما نباید تنها فقط یک عکس را برای محصول خود انتخاب کنید، مشتریان همواره می خواهند از زوایای مختلف عکس ها را بررسی کنند. بنابراین هدف این کار این است که مشتری محصول مورد نظر خود را بیش تر لمس کند و احساس داشتن آن را در خود حس کند. سعی تان بر این باشد که از تمامی زوایای محصول خود عکس تهیه کنید، زیرا به مشتریان اجازه می دهد که بیشتر محصول مورد نطر خود را مورد بررسی قرار دهند.

بهینه سازی تصاویر در موتورهای جستجو

همانطور که قبل تر اشاره شد، این موضوع به مراتب در سئو سایت شما بسیار مهم است. برای بالابردن ترافیک سایت در موتورهای جستجوگر غیر از کلمات و عبارات کلیدی مهم، باید از تصاویری که می تواند بازدید بالایی را برایمان داشته باشد نیز استفاده کنیم. وقتی که عکس هایی با کیفیت بالا در ووکامرس استفاده میکنید کاربرانی محصول مورد نظرشان را جستجو می کنند به آسانی با کمک آیتم تصاویر با کیفیت مستثیم به سمت سایت شما هدایت می شود. با استفاده از نام تصاویر هم می توانید برای بهبود سئو  خود اقدام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست