می دانیم که تنها محتوا گذاری در سایت بدون رعایت اصول سئو فایده ای در بر نخواهد داشت. یکی از مهم ترین اقدام ها پس از تولید محتوا برچسب گذاری روی محتوای سایت می باشد. تا سئو سایت مناسبی را داشته باشیم. می خواهیم بدانیم گذاشتن تگ های مناسب طبق چه قواعد و اصولی انجام می شوند و همچنین تعداد مناسب برای تگ ها چه تعداد می باشد؟

در این مقاله به آموزش شیوه ی صحیح برچسب گذاری روی محتوای سایت و فواید آن می پردازیم. با ما همراه باشید …

برچسب گذاری اصولی روی محتوای سایت

ابتدای مقاله مان را با ذکر یک مثال شروع می کنیم. به طور مثال در سری مقالات بخش وب سایت آویناوب مقاله نکات طلایی در سئو سایت وردپرسی  قرار دارد که به آموزش سئو پرداخته است و در آن برچسب های صحیح قرار داده شده است. می توانید مقالات ما را دنبال نمایید. شما می توانید مقالات مربوط به هم را در محتوای خود تگ نمایید. به این صورت خواننده مقاله شما می تواند به راحتی با جستجو در وب سایت شما و کلیک بر روی تگ های قید شده بر روی مقالت به همان موضوع دسترسی پیدا نماید.

برچسب گذاری اصولی روی محتوای وبسایت امری بسیار مهم بوده و در آن دست نویسنده بسیار باز می باشد و می تواند انتخاب های متفاوت و زیادی را داشته باشد. نویسنده مطلب می تواند از موضوع و هم خانواده ها و مترادف ان کلمه در برچسب گذاری استفاده نماید. همین طور می تواند به کلمات شاخ و برگ بیشتری بدهد و مخاطبان زیادی برای وب سایت خود جذب نماید.

به طور مثال اگر عنوان مقاله شما ” طراحی سایت بوت استرپ” باشد می توانید از برچسب های زیر استفاده نمایید:

بوت استرپ, طراحی بوت استرپ, طراحی سایت بوت استرپ, مزایا و معایب بوت استرپ,طراحی سایت

برچسب گذاری روی محتوای سایت چگونه انجام می شود؟

در برچسب گذاری به روش اصولی نکاتی وجود دارد که به بررسی آن ها می پردازیم.

برچسب گذاری روی محتوای سایت

مهمترین نکته ای که باید در انتخاب تگ ها در ان دقت نمود انتخاب بهترین و پر بازدید ترین تگ ها در جستجوی آن ها می باشد. نکته ی مهم دیگر این است که باید از قبل مطالبی در سایت نوشته شده و وجود داشته باشد که با آن کلمه تگ شده باشد. این باعث راحت شدن کار کاربران برای پیدا نمودن مطلب مورد نظر می باشد.

یک نویسنده و کارشناس تولید محتوا و پشتیبان سایت موظف است که مقالات مناسب و جذاب را با رعایت اصول تولید نماید و به دنبال آن تگ عنوان و توضیحات مناسبی برای آن ایجاد نماید. تا وب سایت ما اصول سئو و بهینه سازی سایت را به طور کامل رعایت کرده باشد. و بتوانیم وب سایتی قدرتمند و محبوب همراه با رتبه بالا داشته باشیم تا بتواند برای ما پر کاربرد بوده و ما را در ار بازاریابی اینترنتی به هدف برساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست