سئو سایت شخصی

سایت شخصی سایتی است که مالک آن یک شخص خاصی است که اطلاعات شخصی خود را همانند یک پروفایل شخصی، تصاویر و ویدئوهای مورد علاقه، محتوای شخصی، تجربیات کاری، نمونه کار ها و یا تخصص هایش را در وب سایتش منتشر می کند. علاوه بر این ها اطلاعات تماس همچون تماس با محل کار، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی و نوشته ها نیز در سایت شخصی قرار میگیرد. حال شاید از خود بپرسید که وب سایت شخصی چه نیازی به سئو سایت شخصی دارد. علاوه بر تمام محتوایی یک وب سایت شخصی می تواند در طراحی سایت شخصی داشته باشد، سئو و بهینه سازی آن است. در صورتیکه یک کاربر با یک وب سایت شخصی دارای تخصص و مهارت و همچنین تجربیات کاری مناسبی باشد، با حضور در بهترین نتایج جستجوگرها می تواند خود را به کارفرمایان، مدیران شرکت ها یا حتی همکاران و دوستان خود، معرف بسیاری از مهارت های خود باشد.این روز ها شاید هر کسی در هر زمینه برای خودش استادی باشد و شاید بخواهد اطلاعات شخصی خودش را با دیگران به اشتراک بگذارد و یا حتی بخواهد از طریق استعدادی که دارد برای خود کسب و کاری راه بیاندازد و یا در مورد زندگی نامه خود چیزی یادداشت نماید.اطلاعات شخصی مانند شماره تماس و … را به اشتراک بگذارد و حتما هدفی دارد که یک وب سایت شخصی راه اندازی میکند.اما تنها با داشتن سایت شخصی نمیتواند رسیدن به این هدف را محقق سازد و باید با سئو سایت شخصی سایت دیده شده و خود را به کاربران معرفی کند. با بهینه سازی سایت میتواند اطلاعات خود را در موتور های جستجو به اشتراک گذاشته تا هر کسی که با کلمات کلیدی خاص مد نظر ادمین سایت شخصی جستجویی میکند سایت فوق در لیست آماده شده توسط موتور های جستجو باشد.

سئو سایت شخصی

بهینه سازی سایت شخصی شامل ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت های شخصی می باشد که افراد نیاز دارند که در فضای مجازی، در میان کسب و کار ها و کارفرمایان بهتر دیده شوند و ارتباطات شغلی و حرفه ای خود را در این فضا حفظ کرده و گسترش دهند. از این رو نیاز به سئو سایت شخصی مطرح می شود تا رزومه شما در میان میلیون ها رزومه، از دید کاربران فضای مجازی پنهان نمانده و شانس دیده شدن بعنوان نفرات اول در نتایج جستجو ها را داشته باشید. بهینه سازی سایت شخصی علاوه بر بهینه سازی سایت و دیده شدن در نتایج جستجو را دارد بلکه که تاثیر بسزائی در کسب شغل، حرفه، پیدا کردن روابط شغلی داشته و موجب یافتن حرفه های مرتبط و همکاری را فراهم می می سازد.

خودتان را برند کنید

حتما برایتان پیش آمده است که نام شخصی را در گوگل جستجو کنید تا تصویر یا اطلاعاتی در مورد او، فعالیتش و همچنین اطلاعات تماسش بیابید. در این صورت بسیار جالب می شود که اولین نتیجه از جستجو وب سایت شخصی او باشد. در صورتی که سبقه و فعالیت مناسب و درخشانی در زمینه کاری خود دارید و همچنین در آن حرفه ای هستید، می توانید بر روی نام خود کار کنید. برندهای بسیار زیادی وجود دارند که همگی از نام مالک آن نشات گرفته اند. شما هم می توانید با سئوی وب سایت شخصی خود را برند کنید.

مشاوره و تحلیل سئو سایت

 مشاوره و تحلیل سئو سایت

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا

سئو کد و محتوا

سئو کد و محتوا

سئو سایت

سئو گوگل و افزایش رنک الکسا

طراحی سایت با اصول سئو و استانداردهای گوگل را از ما بخواهید.

سئو سایت در کرج

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست