در طراحی سایت های وردپرسی معمولا امکان ثبت نام و ورود بازدیدکنندگان سایت وجود دارد. کاربران وب سایت شما ممکن است برای فعالیت هایی مانند دانلود و یا ارسال مطالب و یا تصاویر و … در سایت شما ابتدا عضو شوند و اقدام به فعالیت های خود نمایند. این کار فواید زیادی دارد. به طور مثال می توان به کاهش Bounce Rate سایتتان اشاره نمایید. در اینجا بحث نحوه مدیریت بر کاربران ثبت نام شده پیش می آید به این صورت که لازم است مدیر سایت بر تمامی اعضا مدیریت کلی داشته باشد. برای کنترل و رسیدگی به حساب کاربری آن ها در سایت نیاز به دسترسی به حساب کاربری آنها در سایت را دارد. در عملیات ثبت نام و عضویت در سایت ممکن است که کاربران پس از مدتی رمز عبور خود را تغییر دهند.

مدیریت حساب کاربران سایت

در این قسمت برای شما افزونه ای را معرفی کرده و آموزش می دهیم که با استفاده از آن می توانید به راحتی کاربران سایت خود را مدیریت نمایید. به این صورت که با نصب این افزونه  قادر خواهید بود به راحتی به حساب کاربری تمام کاربرانتان بدون داشتن اطلاعات کاربری شان دسترسی داشته باشید.

مدیریت حساب کاربران سایت در وردپرس با User Switching

افزونه مدیریت حساب کاربران سایت در وردپرس با نام User Switching تا تکنون بیشتر از ۷۰,۰۰۰ بار توسط مدیران سایت ها نصب و فعالسازی شده است. همچنین این افزونه امتیاز ۵۵ را از کاربران خود کسب نموده است. در این قسمت نحوه استفاده از این افزونه در طراحی سایت وردپرسی شما آموزش داده خواهد شد.

آموزش نصب و استفاده از افزونه User Switching

ابتدا افزونه ی مورد نظر را دانلود نمایید و آن را در پنل سایت وردپرسی خود نصب و سپس فعال نمایید این افزونه نیازی به تنظیمات ندارد. شما باید تنها به قسمت کاربران در پیشخوان سایت وردپرسی خود مراجعه نمایید.

پس از نصب این افزونه با استفاده از آن می توانید به عنوان یک مدیر به تمامی حساب های کاربرانتان دسترسی داشته باشید.

شما قادر خواهید بود به کانت کاربرانتان مراجعه نموده و مجدد به ناحیه کاربری خود بازگردید. این افزونه بسیار کاربردی و آسان می باشد. لازم نیست شما برای وارد شدن به ناحیه کاربرانتان از پنل مدیریت خود خارج شوید!

شما قادر خواهید بود به کانت کاربرانتان مراجعه نموده و مجدد به ناحیه کاربری خود بازگردید. این افزونه بسیار کاربردی و آسان می باشد. لازم نیست شما برای وارد شدن به ناحیه کاربرانتان از پنل مدیریت خود خارج شوید!

مدیریت حساب کاربران سایت

مزیت های نصب این افزونه:

وقتی که شما به عنوان مدیر در پنل حساب کاربران وب سایت خود تغییراتی ایجاد کردید، قادر خواهید بود دسترسی به حساب کاربرانتان را به آسانی فراهم  نمایید.

یکی دیگر از نکات مثبت این افزونه این است که با سوئیچ شدن بین حساب کاربری کاربرانتان به این صورت، در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست