منابع مناسب برای تولید محتوا: می دانیم که امروزه تمامی کسب و کار ها به دنبال بازاریابی اینترنتی خود از طریق طراحی سایت هستند اما این را هم بارها متذکر شده ایم که صرفا داشتن یک وب سایت نمی تواند به موفقیت کسب و کار ها به تنهایی کمک نماید و در اینجا یک مسئله مهم پیش می آید و آن دیده شدن آن وب سایت برای معرفی محصولات و خدمات خود به چشم کاربران می باشد که تنها با قرار گیری در لیست صفحات اول نتایج جستجو امکان پذیر می باشد. همان طور که می دانیم رسیدن به این مهم با انجام سئو و بهینه سازی سایت امکان پذیر است و این را هم می دانیم که مهمترین موضوع در سئو سایت ولید محتوای مناسب می باشد. اما گاهی پیش مل ۀید که کارشناسان تولید محتوای آن وب سایت دیگر نمی دانند چه مقاله ای در باره ی کس و کار مربوطه بنویسند. در این قسمت ما شما را در به دست آوردن منابع خوب برای تولید حتوای مناسب راهنمایی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

منابع مناسب برای تولید محتوا

۱)  استفاده از پرسنل شرکت

بهترین راه استفاده از پرسنل شرکت خودتان است. آن ها را مورد آزمایش قرار دهید و ببینید کدام یکی از آن ها در این زمینه اطلاعات بیشتر و استعداد لازم را دارد. ممکن است یکی از کارمندان بخش دیگر باشد و علاوه بر استعدا علاقه لازم برای تولید محتوای شما را داشته بشد. پس از آن ها کمک بگیرید و سپس مقالات تولیدی ان ها را در اختیار کارشناسان سئو و بهینه سازی خود قرار دهید.

 ۲)  سفارش محتوا

می دانیم که صاحبان کسب و کار زمان لازم برای تولید محتوا و بهینه سازی آن را ندارند و پیدا کردن افراد با تجربه ای در این زمینه که هم بتواند محتوای مناسب در این زمینه تولید نماید و هم به اصول سئو و بهینه سازی سایت واقف باشد بسیار سخت است. یک پیشنهاد مناسب این است که به سایت هایی مراجعه نمایید که می توانید از طریق آن سفارش مقاله انجام دهید. شما می توانید موضوع فعالیت و کسب و کار خود را به انان اعلام کنید تا مقاله درخواستیی خود را دریافت نمایید. اما یک نکته پیش می آید و آن این است که معمولا آن ها در زمینه سئو سایت آشنایی ندارند. بنابراین ابتدا توسط یک کارشناس سئو آن را بهینه و سپس در سایت خود منتشر نمایید.

۳)  کمک گرفتن از کاربران

بهتر است با کاربران فعال خود تعامل ایجاد نمایید. افرادی را که بیشتر از همه به سایت شما مراجعه کرده و مقالات شما را مصالعه می کنند را شناسایی کنید زیرا اغلب آنها  در زمینه فهالیت و کسب و کار شما شما فعال هستند و از آن ها بخواهید برای بهبود محتوای شما نظر بدهند. همچنین می توانید از آن ها بخواهید جهت همکاری با شما مقالاتی در این زمینه برای شما ارسال نمایند و در عوض شما نیز از خدمات خود به رایگان در اختیار آن ها بگذارید. بهینه سازی مقالات دریافت شده قبل از انتشار را فراموش ننمایید.

۴)  انتشار پست میهمان

یکی از روش ها برای تولید محتوای وب سایتتان انتشار محتوای ممان می باشد. به این صورت شما به راحتی می توانید محتوای رایگان برای خود دریافت نمایید و مزیت دیگر آن این است که کاربران زمان بیشتری را برای مشارکت در سایت شما سپری خواهند کرد. اما این روش معایبی هم دارد که در این زمینه باید به نکات مهمی توجه نمایید. اول اینکه پست ها ابتدا از طرف مدیریت سایت شما تایید و سپس در سایت شما منتشر شود و اینکه شما اجازه هرگونه ویرایش و بازنویسی آن را داشته باشید و بتوانید محتوا را بهینه نمایید. حتما مقالات نویسندگانی را منتشر نمایید که علم و تجربه کافی در زمینه فعالیت و کسب و کار شما را دارند. مقالات باید دارای لینک های مفید به سایت های خوب و با کیفیت در زمینه کسب و کار شما باشد، ۲ لینک کافی است.

۵)  ایجاد تالار گفتمان

بهتر است تالار گفتمان راه اندازی نمایید. می دانیم که فروم ها بسیار با ارزش هستند و تعداد زیادی کار بر را به سمت سایت شما کشیده بنابراین باعث فعالیت و مشارکت کاربران در سایت شما شده و به دنبال آن باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهند شد. موضو عاتی که در آن مطرح می شود می تواند به شما در جهت تولید محتوای بهتر یاری رسان باشد و همچنین می توانید از کاربرانی که علم کافی در زمینه کسب و کار شما را دارند و علاقه به فعالیت در این زمینه را نیز دارند درخواست تولید مقاله برای سایتتان نمایید.

در نهایت اینکه اگر منبعی مناسب  برای تولید محتوا در اختیار دارید و همچنین از کیفیت بالای آن مطمئن هستید، از آن برای تولید محتوا استفاده نمایید. بهینه سازی محتوای خود را فراموش نکنید و همچنین مقالات قدیمی خود را بازنویسی نمایید. همه این فعالیت ها سیگنال مهمی برای سئو سایت شما می باشند. موفق باشید.

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست