روش های کسب درآمد از سایت وردپرسی: اگر از کاربران وردپرسی هست و طراحی سایت خود را با وردپرس انجام داده اید، حتما تا بحال به این فکر افتاده اید که از طریق وردپرس خود کسب درآمد کنید. البته این موضوع را بارها متذکر شده ایم که امروزه دیگر صرفاً داشتن یک وب سایت به کسب و کار شما کمک شایانی نمی کند و باید خود را وارد میدان کسب و کارهای اینترنتی کتید تا از آن ها کسب درآمد داشته باشید و قطعاً هدف از هزینه های طراحی سایت کسب درآمد از وردپرس می باشد. در ادامه با آویناوب همراه باشید تا برخی روش های کسب درآمد از وردپرس را شرح دهیم.

روش های کسب درآمد از سایت وردپرسی

اینکه یک وب سایت وردپرسی داشته باشید دیگر کار بسیار دشواری نیست. بدون داشتن هیچ علم و دانشی می توانید با استفاده از وب سایت های آموزشی و دوره های آموزشی که در حال حاضر روبه افزایش است، یک وب سایت ساده داشته باشید. اما اگر کسب و کاری دارید که می توانید آن را گسترش دهید و به کسب درآمد برسید، همه چیز برای شما محیاست. در ادامه به فواید و معایب روش های کسب درآمد از وردپرس می پردازیم.

فواید

  • وردپرس رقابت خوبی را رقم میزند زیرا ۲۸ درصد از وبسایت ها بر پایه ی آن ایجاد شده اند. و در بین سیستم های ساخت فروشگاه  ۵۹ درصد از سایت ها را به خود اختصاص داده است. پس می توان گفت کسب درآمد به کمک وردپرس امکان پذیر است. تقریبا ۷۵ میلیون وبسایت با وردپرس ساخته شده اند. چه تعداد از وبسایت ها به نظر شما با سیستم های اختصاصی ساخته میشوند؟
  • چنانچه برای اولین بار با وردپرس آشنا میشوید، نیاز به هیچ اطلاعات برنامه نویسی ندارید. زیرا سطوح آن کاملا بصری است و میتوانید امکانات مورد نیاز را به کمک افزونه ها به آن اضافه کنید و برای هر بخش مدیریت قوی داسته باشید.
  • نیازی به رویکرد خاص برای کسب درآمد در وردپرس نیست در هر زمینه ای که میتوانید امکان کسب درآمد به کمک وردپرس را فراهم کنید. 

معایب

  • باید معایبی داشته باشد؟
  • ندارد!

طراحی سایت وردپرس

ساده ترین روشی که برای کسب درآمد از وردپرس وجود دارد، همین است. سایت خود را با وردپرس طراحی کنید و سعی کنید تمام اطلاعات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهید و بازهم کمتری کاری که می توانید انجام دهید، دادن آدرس وب سایتتان به مشتریان و دیگران می باشد.

توسعه وب سایت وردپرس

اگر نتایج طراحی سایت وردپرس راضی کننده نبود، می توانید وب سایت خود را گسترش دهید و با توسعه آن به مشتریانتان خدمات آنلاین بسیار بیشتری دهید تا از آن ها کسب درآمد حاصل شود. آویناوب در این زمینه شما را یاری خواهد کرد.

سئوی وردپرس

به نظر ما، مهم ترین روش کسب در آمد از وردپرس، سئو کردن آن می باشد. در صورتی که وب سایت شما بهینه باشد و در کلماتی که به کسب و کار شما مربوط می باشد رتبه بگیرید و در اولین نتایج جستجوگرها دیده شوید، نانتان در روغن است 🙂

آموزش رایگان

حتما دارای تخصصی در زمینه فعالیت خود هستید. چرا آن ها را با کاربرانتان به اشتراک نگذارید؟ شاید به نظرتان این کار نادرست باشد و به این فکر کنید که اگر کاربران بسیاری از مسائل را بدانند دیگر به شما نیازی ندارند. ولی نگرش آویناوب کاملا عکس این قضیه می باشد. در این صورت کاربران برای بیشتر دانستن و کسب تجربه و اطلاعات بیشتر، حتما به شما نیاز خواهند داشت.

فروشگاه آنلاین

اگر دارای محصولاتی هستید که می توانید آن ها را به فروش برسانید، چرا فروشگاه آنلاین خود را برپا نکنید؟ با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می توانید محصولاتتان را بدون هیچ زحمتی بفروش برسانید. این یعنی نیازی به یک انبار، مغازه و فروشنده ندارید و محصولات خود را مجازی به فروش می رسانید. اگر نیازمند این فروشگاه هستید حتما با آویناوب تماس بگیرید.

پشتیبانی آنلاین

حتما تابحال دیده اید که برخی وب سایت ها اپراتورهای آنلاین دارند. دقیقا مثل آویناوب یا وبیت. اپراتورها به این دلیل آنلاین هستند تا کاربران در زمینه فروش و استفاده از وب سایت راهنمایی کنند. این موضوع باعث جلب اعتماد کاربران شده و در نهایت به فروش شما کمک بسیار زیادی می کند.

با استفاده از روش های کسب درآمد از وردپرس می توانید کسب و کار خود را در فضای مجازی آغاز کرده و به آن رونق دهید. فراموش نکنید که قرار نیست همان ابتدای کار تاثیرات چشمگیری وارد شود و همچنین باید اهداف خود را در نظر گرفته و آن ها را پیش ببرید. در زمینه های فوق آویناوب می تواند مشاور و پاسخگوی شما باشد. در صورت نیاز تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست