یکی از مدل های تجارت الکترونیک، تجارت B2B یا همان بنگاه با بنگاه می باشد. در این نوع تجارت یک بنگاه چند شرکت دیگر را کنار هم جمع و از خدمات آن استفاده می نماید. می شود گفت که طراحی سایت B2B به تازگی روی کار آمده است با این وجود یکی از بهترین خدمات در زمینه تجارت الکترونیک می باشد. در حال حاضر طراحی سایت با مدل اقتصادی B2B یکی از پردرآمد ترین و پر کاربرد ترین وبسایت های اینترنتی هستند. معروف ترین سایت B2B ، سایت علی بابا می باشد. در کشور ما نیز طراحی سایت B2B بسیار روی کار امده اند و می توان گفت جزوو موفق ترین سایت های ایرانی هستند و بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای معاملات خود از طریق این سایت ها اقدام می نمایند.

طراحی وب سایت B2B امکان معرفی و ارتباط بنگاه های تولید کننده را با مصرف کنندگان و خریداران در تمام دنیا فراهم می آورد و جدا از کارایی آن برای موسسات واسطه و دایرکتوری های تجاری می تواند وظیفه معرفی کالاهای یک تولید کننده را به مصرف کننده نهایی به عهده داشته باشد. طراحی سایت B2B بنگاه های تولید کننده را با خریداران و مصرف کنندگان را در سرتاسر دنیا مرتبط می کند و می تواند علاوه بر کاراییی آن برای شرکت های واسطه، تمامی کالا ها و خدمات یک تولید کننده را به مصرف کننده معرفی می نماید.

سایت B2B بستری می باشد برای ارتباطات بین تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان تا از طریق این سایت بتوانند به خرید و فروش کالای خود پرداخته و از این طریق تجارت خود را به انجام برسانند. بنابراین این وب سایت ها به گونه ای طراحی می شود که تمامی شرکت های تولیدی و خدماتی، مصرف کنندگان، واحد های واسطه شرکت های وارداتی-صادراتی که قصد انجام تبلیغات اینترنتی را دارند می توانند تنها با ثبت نام در سایت با یکدیگر به تجارت مشغول شوند. در طراحی سایت بی تو بی به آن توجه نمود در واقع هدف جذب مخاطبان و مشتریان می باشد بنابراین باید به این نکته توجه نمود. مهمترین مسئله بازاریابی اینترنتی و دیده شدن در صدر نتایج جستجوی گوگل و بهره مند بودن از سئو سایت مناسب خواهد بود و این تنها با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت ممکن خواهد بود. همجنین رعایت موارد علم HEO در جذب مخاطبین بسیار ماثر می باشد.

طراحی سایت B2B

مزایا و امکانات طراحی سایت B2B:

• خرید بدون واسطه و آسان
• فروش بدون واسطه و پر سود
• پیدا کردن شرکت های تولید کننده
• دارای بخش های رایگان برای تبلیغ
• ایجاد بخش های ویژه تبلیغ به منظور درآمد زایی
• دسته بندی های مناسب با مشاغل مختلف

و بسیاری از امکانات دیگر …

شرکت طراحی سایت آوینا وب در زمینه طراحی سایت تجاری و فروشگاهی برای شما بهترین سایت های B2B به همراه رعایت اصول سئو را طراحی می نماید. ما همچنین به گرافیک جذاب سایت شما نیز می پردازیم. و در زمینه بازاریابی اینترنتی شما همراهتان هستیم. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

null

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

null

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.

در صورتی که برای طراحی سایت خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست