از قابلیت های منحصر به فرد اینترنت قدرت بالای آن در اطلاع رسانی می باشد. امروزه تعداد زیادی از روزنامه آنلاین وجود دارد که کاربر می تواند از طریق اینترنت مطالب آن ها را دنبال نماید.

طراحی سایت مجله اینترنتی آنلاین هم در جلوگیری از کاهش ترافیک و از همه مهم تر جلو گیری از قطع درختان کمک می نماید، همجنین کاربر در هر لحظه می تواند از طریق دستگاه تلفن همراه و یا کامپیوتر خود به به روز ترین اخبار دسترسی داشته باشد.

مجله اینترنتی ماهیتا یک مجله است. شما در مجله اینترنتی نیز همان چیزی را می‌یابید که در یک مجله کاغذی ‌مشاهده می کنید. اما مجله اینترنتی شما می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های گرافیکی کامپیوتر و اینترنت، به یک مجله بسیار جذاب تر تبدیل شود. روز به روز به طرفداران مجلات اینترنتی اضافه می شود. شما نیز می توانید با ایجاد یک مجله اینترنتی به مخاطبین خود سرویس دهید.

آیا میخواهید که یک سایت مجله اینترنتی یا روزنامه آنلاین داشته باشید تا خوانندگانتان مطالب شما را از طریق آنلاین از طریق وب سایتتان دنبال کنند؟

شرکت طراحی سایت آوینا وب با داشتن طراحان سایت حرفه ای و باتجربه در این زمینه برای شما دوستان اقدام به طراحی سایت مجله اینترنتی و روزنامه های الکترونیکی می نماید. با ما تماس بگیرید.

null

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

null

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.

در صورتی که برای طراحی سایت خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست