طراحی سایت رستوران: توسعه کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک باعث شده تا مشاغل بسیار زیادی به چالش کشیده شوند و خود را برای ورود به دنیای مجازی آماده کنند. مدیران رستوران ها نیز جهت برقراری ارتباط با مخاطبین خود نیاز به طراحی سایت رستوران نیز دارند. در این وب سایت ها مدیران قصد دارند تا خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. از این رو مشتریان می توانند از طریق سایت رستوران اقدام به رزرو میز یا سفارش غذای خود کرده و بدون این که در مسیر پرترافیک زمان خود را از دست بدهند، با پرداخت آنلاین غذای خود را درب منزل خود تحویل بگیرند. در بسیاری از کشورهای دیگر، رستوران ها و کافه ها مشتریان خود را در دنیای مجازی پیدا می کنند. یکی از روش های بسیار موثر در فروش در شبکه های مجازی، ارائه کدهای تخفیف در آن ها است. همچنین کاربر می تواند در طراحی وب سایت رستوران، کد تخفیف را وارد نموده و از آن ها استفاده کنند.

در وب سایت رستوران مشتریان شما محیط رستوران را بهمراه گالری تصویر در طراحی سایت می بینند و جذب مشتری از طریق تصاویر اشتها آور غذا، بسیار کار آسان تری است. همچنین زیبایی در تصاویر استفاده شده می تواند میل و رغبت بیشتری به مشتری دهد. همچنین می توانید آدرس کامل را در نقشه گوگل درج کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی آدرس شما را پیدا کرده و در جی پی اس گوشی موبایل و همچنین اتومبیل ها شما را پیدا کنند. ایجاد باشگاه مشتریان جهت جذب کاربران بیشتر و ارائه خدمات راه حل مناسب دیگری است که می تواند رستوران شما را شلوغ و محبوب تر کند.

طراحی سایت رستوران

با رعایت اصول مناسب برای طراحی سایت کافه ، مشتریان میتوانند با منوی غذا، محیط رستوران، سبک کاری و خدمات ارائه شده در آن آشنا شوند. در کنار این موارد، پیش بینی امکان سفارش آنلاین و رزرو میز در طراحی سایت رستوران شانس شما را برای جذب بیشتر مشتریان افزایش خواهد داد. وب سایتی که برای شما در زمینه رستوران طراحی می شود، بصورت خلاقانه طراحی می شود و تا جایی که وب سایت شما سنگین نشود، طراحی گرافیکی بیشتری بر روی آن صورت میگیرد، زیرا در دید مشتری بسیار تاثیر مثبتی دارد. همچنین سیستم رزرواسیون رستوران هم یکی از امکانات مهمی است که باری مشتریان بسیار جذاب است. سیستم رزرو آنلاین رستوران برای جذب مشتریان و ارائه تخفیف های ویژه می تواند در فروش شما تاثیرات بسزایی نیز داشته باشد. اگر توجه کرده باشید بطور معمول چهار رنگ اصلی در طراحی سایت رستوران ها بکار گرفته میشوند که شامل قهوه ای، سفید، قرمز و مشکی میشود. البته میتوان موارد دیگری نیز مشاهده کرد که از ترکیب رنگ متفاوتی استفاده میکنند ولی انتخاب این چهار رنگ دلیل ویژه ای داشته است.

امکانات وب سایت رستوران:

 • طراحی خلاقانه
 • سبک با سرعت بارگزاری بالا
 • کاملا واکنشگرا برای دستگاه های هوشمند
 • سیستم آنلاین رزرواسیون
 • سفارش آنلاین غذا
 • پرداخت آنلاین
 • درگاه های ایرانی
 • پنل مدیریت فارسی بهمراه آموزش
 • باشگاه مشتریان
 • گالری عکس
 • گالری ویدئو

ممکن است تمام موارد بالا را در طراحی سایت رستوران خود رعایت کرده باشید و بنظرتان بدیهی برسند ولی با نگاهی دوباره به هریک از این بخشها و بازبینی کاربردی بودن سایت متوجه اشکالاتی در آن خواهید شد. رعایت نکات ظریف و به حداقل رساندن اشکالات در طراحی سایت رستوران بازدهی آن را افزایش داده و بر اعتبار مجموعه شما می افزاید …

null

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

null

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.

در صورتی که برای طراحی سایت خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست