با پیشرفت تکنولوژی دسترسی اکثر مردم به اینترنت افزایش پیدا کرده است و این روزها با دستگاه های موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و … به راحتی و در هر مکان می توان وارد وب سایت های گوناگون شد . به این علت طراحی سایت با هدف تبلیغات روز به روز در حال گسترش است. همچنین رقابت در حوزه های کاری گوناگون در حال بالاگرفتن است .جالب است بدانید رقابت در حوزه بیمه یکی از شدید ترین رقابت های بازار کار می باشد و تعدد شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه با شرایط گوناگون سبب بوجود آمدن این رقابت شده اند . اما برنده شرکت هایی هستند که با طراحی سایت بیمه خدمات و ضوابط خود را به مشتریان معرفی نمایند .زیرا اغلب مشتریان آنها افرادی عادی با اطلاعات بسیار محدود در خصوص بیمه های گوناگون هستند و شاید

برخی از آنها از وجود بیمه هایی مناسب تر با مبالغ بهتر از آنچه اکنون استفاده می کردند، ندارند . طراحی سایت بیمه به افراد کمک می کند اطلاعات خود را افزایش دهند و انتخاب صحیح تری داشته باشند.

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه چه فوایدی دارد ؟

می توان گفت طراحی سایت بیمه آسان کننده کار متصدیان بیمه است. کارگزاران بیمه با طراحی سایت بیمه می توانند به راحتی و در حد اقل زمان ، کلیه اطلاعات لازم در خصوص انواع بیمه ها ، قیمت ها و … را در اختیار کاربران خود قرار دهند .
همچنین می توانید با طراحی سایت بیمه، خدماتی از جمله تمدید بیمه نامه مشتریان ، پرداخت قسطی حق بیمه ، مشاوره آنلاین و … را نیز انجام دهید .
علاوه بر این ها ، می توانید بعد از عضویت مشتری و دریافت اشتراک بیمه تمامی اخبار مانند شروع اشتراک بیمه ، تاریخ سررسید بیمه ، تغییر تعرفه ها و… را از طریق پیام کوتاه و ایمیل به مشتری اطلاع دهید.

برخی امکانات طراحی سایت بیمه:

  • اطلاعات تماس شامل آدرس شعب مختلف ، شماره های تماس و نقشه
  • بخش پرسش و پاسخ
  • بخش عضویت
  • بخش مقالات با موضوع انواع بیمه ها
  • بخش تمدید یا صدور آنلاین بیمه نامه
  • درگاه بانک های مختلف به منظور پرداخت حق بیمه توسط مشتری

و …

آنچه مهم است ، دیده شدن سایت شما توسط کاربران است . زیرا طراحی سایت در صورتی که کسی از آن بازدید نکند فایده ای ندارد . بنابر این از لحظه شروع طراحی یک وب  سایت باید اصول سئو و بهینه سازی سایت در آن رعایت گرد .

null

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

null

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.

در صورتی که برای طراحی سایت خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست