طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت ارزان

وب‌سایتی درخور نام برند خود طراحی کنید و یک حضور پر رنگ در اینترنت داشته باشید.

با آویناوب نسبت به رقبایتان یک قدم جلوتر باشید.

داشتن مزیت رقابتی تنها عاملی است که شما را نسبت به رقبایتان ترجیح می دهند. شما از طریق طراحی وب سایت منحصر به فرد خود می توانید کسب و کارتان را نسبت به رقبایتان متمایز کنید.
آوینا وب تضمین می کند که طراحی وب سایت شما با توجه به استاندارهای جهانی و به صورت کاملا منحصر به فرد شما را متمایز از رقابایتان جلوه دهد.
در آویناوب طراحی سایت شما مطابق با نیازهای مخاطبانتان و به صورت کاملا کاربر پسند طراحی می شود.
امروزه در عصر دیجیتال داشتن یک وب سایت خوب نیاز اصلی هر کسب و کاری است. در واقع هر کسب و کاری بدون داشتن یک وب سایت حرفه ای نمی تواند حرفی برای گفتن در بین رقبایش داشته باشد. ما در تیم آوینا وب به شما قول می دهیم وب سایتی بسازیم که کسب و کارتان را متحول کند.

ساختار سایت

طراحی مدرن

کارشناسان آوینا وب به شما تضمین این را می دهند که وب سایت شما طبق جدیدترین متد های روز دنیا طراحی شود.

کاربری آسان

وب سایت شما دقیقا با توجه به نیازهای کاربرانتان طراحی می شود.

امکانات کامل

امکاناتی که در وب سایت شما قرار می دهیم شما را از هر آن چیزی که احتیاج داشته باشید بی نیاز می کند.

مدیریت ساده

به ساده ترین شکل ممکن وب سایتتان را خودتان مدیریت کنید.

مراحل ایجاد یک سایت خلاقانه و حرفه ای

داشتن وب سایتی زیبا و کاربردی حق شماست. ما در تمامی مراحل زیر در کنار شما هستیم.

نیازسنجی، تحقیق و بررسی

بعد از عقد قرارداد تمامی درخواست های مشتری و پروژه به صورت کامل بررسی و طی پروپوزال به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تست و بازنگری

قبل از تحویل سایت به مشتری، سایت را بر روی یک فضای مجازی آنلاین کرده و در اختیار مشتری قرار خواهیم داد و بعد از تایید وارد مرحله تحویل و آموزش خواهیم شد.

طراحی پیش طرح

طراحی پیش طرح، طرحی کلی از آنچه ما میخواهیم در اختیار مشتری قرار دهیم به مشتری نشان داده خواهد شد و بعد از تایید مشتری وارد پروسه اصلی طراحی خواهیم شد.

تحویل و آموزش

بعد از تحویل وب سایت به مشتری ۲ ساعت کلاس آموزشی در محل شرکت برگزار خواهد شد و سپس تمامی مراحل آموزش از طریق پشتیبانی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

طراحی قالب اصلی سایت

در این مرحله با توجه به برند و رنگ بندی مشتری قالب اصلی سایت یعنی صفحه اصلی و صفحه مطالب و محصولات طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

ارتباط ما با شما آغاز شد

تازه اول راهیم، از این مرحله به بعد کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در کنار شما هستند تا تمامی مشکلات شما را در زمینه مدیریت سایت برطرف سازند.
شرکتی

برای تجارت خود نیاز به وب سایت دارید؟

طراحی سایت شرکتی، تخصص اصلی آویناوب در طراحی سایت است. وب سایت های شرکتی باید علاوه بر داشتن ظاهر گرافیکی و خلاقانه، دارای نظم و ترتیب خاصی باشند. در دنیای اقتصاد امروز، تبلیغات موثر در بقای یک شرکت حرف اول را میزند. در این حالت داشتن یک وب سایت بسیار قوی و حرفه ای برای اطلاع رسانی امری بسیار جدی است. شرکت شما برای ادامه تجارت خود قطعاً نیاز به حضور قوی و جدی در دنیای مجازی خواهد داشت. این امر با طراحی سایت شما می تواند شروع شود. در گذشته به این شکل بوده که طراحی سایت ساده در دنیای مجازی می تواند حرکت مفیدی در روند شرکت داشته باشد، ولی در حال حاضر مدیران آگاه می دانند که داشتن یک وب سایت ساده کمک چندانی به آنها نخواهد کرد. در حال حاضر داشتن یک وب سایت حرفه ای بهمراه تبلیغات موثر می تواند پاسخگوی بسیار از خدمات شما در شرکت باشد. اگر ساده بنگریم، کوچکترین فایده ای که وب سایت می تواند داشته باشد، معرفی خدمات و محصولات آن است. طراحی سایت شرکتی خود را توسط آویناوب بصورت حرفه ای و شکیل سفارش دهید و پس از آن اهداف خود را به اشتراک گذاشته تا آویناوب شما را در تجارتتان به موفقیت های بزرگی برساند. تجارتتان را گسترش دهید تا همه شما را بشناسند.

طراحی سایت شرکتی
فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

به فکر افزایش فروش محصولات خود هستید؟

هرچه در دنیای واقعی محصولاتتان را به فروش می رسانید می توانید چندین برابر آن را در دنیای مجازی بفروش برسانید. امروزه یکی از روش های فروش محصولات، استفاده از بازار مجازی توسط راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. عیناً می توانید تمام محصولاتی را که در دنیای واقعی به فروش می رسانید، در دنیای مجازی بدون هیچ محدودیتی بفروش برسانید. فروشگاه اینترنتی شامل وب سایتی است که محصولات بهمراه ویژگی هایشان در آن نمایش داده می شود. هیچ محدودیتی در تعداد محصولات و فروششان وجود ندارد. شاید بهتر است بگوییم، فروش اینترنتی بسیار ساده از فروش واقعیتان خواهد بود. به این دلیل که سیستمی که برای شما راه اندازی می شود، خودش تمام کارها را انجام می دهد و فقط شما باید از این کار لذت ببرید. سیستم محصول را پس از بررسی هایی از قبیل موجود بودن کالا و ارسال آن بررسی کرده و در نهایت پس از دریافت اطلاعات کافی از خریدار، آن را بفروش رسانده و تحویل می دهد. آویناوب برنامه های بسیار گسترده ای برای فروش شما در نظر دارد.

سازمانی

برای سازمان خود نیاز به یک پرتال جامع دارید؟

سازمان های دولتی و یا خصوصی برای ارائه خدمات خود به مشتریان و کاربران نیاز به یک پرتال دارد. پرتال ها صفحات شخصی هر فرد هستند که اطلاعات آنها را نگهداری می کند و می تواند آن ها را تغییر دهد یا درخواستی برای اپراتور ارسال کند. در این صورت تمام امور بصورت الکترونیکی انجام شده و درخواست ها و اطلاعات سازمان و کاربران آن در آن ذخیره می شود. مدیران در این صورت تمام گزارش های پرتال خود را می توانند آنالیز کرده و آن ها را آرشیو کند. در این پرتال ها کارهای خاص بسیار زیادی می تواند انجام شود مثل فروش محصولات یک فروشگاه بسیار بزرگ یا جانمایی غرفه های یک نمایشگاه و یا حتی ثبت نام دانشجویان یک دانشگاه. علاوه بر ایجاد پرتال، فاکتورهای طراحی یک وب سایت هم مهم هستند از جمله ظاهر و نواحی کاربری آن. در نهایت وب سایت های سازمانی نیاز به امنیت بسیار بالایی دارند تا اطلاعات گفته شده در آن ها مورد حمله قرار نگیرد. اگر نیاز به وب سایت سازمانی دارید که علاوه بر ظاهر و کیفیت آن، نحوه عملکرد آن در پرتال و امنیت اطلاعات برای شما و سازمان شما بسیار مهم است، آویناوب استراتژی خاصی برای این موضوع در نظر گرفته است.

طراحی سایت سازمانی
شخصی
طراحی سایت شخصی

قصد انتشار رزومه خود در فضای مجازی را دارید؟

این تفکر را از خود دور کنید که وب سایت های شخصی فقط برای اشخاص مهم هستند. هر فردی که رزومه نسبتاً قوی ای در زمینه کاری خود دارد می تواند آن را به اشتراک گذاشته و راندمان کلاس کاری خود را افزایش دهد. وب سایت های شخصی معمولا دامنه شان(آدرس وب سایت) نام و نام خانوادگی یا نام هنری فرد است و بطور معمول رزومه خود با مواردی همچون اطلاعات شخصی، مهارت ها، سوابق کاری و … قرار می دهد. همچنین در وب سایت های شخصی می توانید بلاگ آموزشی خود را راه اندازی کرده و در آن از شغل خود و مهارت هایی که دارید بگویید. قرار نیست وب سایت شخصی شما یکبار طراحی شود و دیگر اتفاقی روی آن نیافتد. وبلاگ شخصی شما قرار هست توسط خودتان بدون کمک برنامه نویسان هر روز بروزرسانی شود تا بتوانید طیف گسترده از کاربران و دوستان خود را دورخودتان جمع کنید. طراحی وب سایت های شخصی اصلا هزینه بر نیستند و نیاز به هیچ پلان تبلیغاتی نخواهند داشت، ولیکن می توانید برند خود را وارد آن کرده و تبلیغاتی صرف شناخته شدن خودتان بهمراه برندتان داشته باشید. حال این تصمیم شماست که که علاقه ای به محبوبیت داشته باشید یا خیر!

خبری

برای پایگاه خبری خود نیاز به وب سایت دارید؟

وب سایت های خبری را در مباحث طراحی و پیاده سازی از وب سایت های شرکتی، شخصی، سازمانی، آموزشی و… جدا کنید. زیرا این وب سایت ها چارچوب بسیار متفاوتی نسبت به بقیه وب سایت ها دارند. در طراحی وب سایت خبری، چارچوب بندی های بسیار بزرگ تری طراحی می شود تا علاوه بر قرارگیری منظم و مرتب در دسترس کاربران باشد. وب سایت های خبری در حال حاضر دیگر مدرن طراحی می شود و حالات گرافیکی در آن در نظر گرفته می شود. بدلیل این که این نوع سایت های خبری باید در کسری از ثانیه بارگزاری شوند و همچنین همیشه در دسترس باشند، آویناوب سرورهای اختصاصی خود را بدون محدودیت های فنی برای این نوع وب سایت ها در نظر گرفته است. تمام امکانات لازم باید برای این نوع وب سایت ها در نظر گرفته شود تا کاربران در سایت های خبری در هرلحظه در حال چرخش باشند و از یک خبر به خبرهای دیگری بروند. آویناوب این راه شما را تنها نخواهد گذاشت و وب سایت شما را برای جستجوگرها بهینه سازی خواهد کرد تا تمام محتوای شما در معرض نمایش قرار بگیرد. همچنین پنل فارسی مدیریتی این نوع وب سایت های خبری دارای سطوح کاربری مختلفی است تا نویسندگان به بخش های مدیریت دسترسی نداشته باشند و مشکلات فنی برای وب سایت پیش نیاید.

طراحی سایت خبری
آموزشی
طراحی سایت آموزشی

نیاز به یک پرتال آموزشی برای مدیریت آموزشگاهتان دارید؟

شاید باورش کمی دشوار باشد، ولی تصور کنید که دیگر دانش آموزان شما نیازی نیست وقت شما و کارمندانتان را جهت ثبت نام هر دوره، اخذ دروس، تسویه حساب، سوالات متداول و خیلی موارد دیگر بگیرند. کافی ست یک بار برای همیشه در پرتال وب سایت شما عضو شوند و تمام اموری که باید حضوری انجام دهند(به جز درس خواندن)، به وب سایت شما مراجعه کنند و آن ها را بدون هیچ مشکلی در کمترین زمان انجام دهند. این کار شدنی است و گره مشکلاتتان به دست آویناوب در این حوزه باز خواهد شد. این وب سایت ها دارای محدودیت حجمی نخواهند بود و در این صورت تمام سوابق دانش آموزش و اساتید در آن ها ذخیره می شود. دانش آموزش پس از عضویت و تکمیل اطلاعاتشان، طبق قوانینی که مشخص کردید دروس خود را اخذ می کنند و در هر درس، اساتید آن درس که قبلا مشخص شده است را انتخاب می کنند. اطلاعیه های درسی، کارنامه ها و نتایج دیگر توسط اساتید در این پرتال ها درج، منتشر و آرشیو می شوند. از این رو بسیاری از هزینه های حضوری دانش آموز و سازمان بسیار کاهش پیدا می کند. در نهایت یک پرتال بسیار قوی همانند پرتال های دانشگاهی خواهید داشت. جالب است بدانید که این پرتال ها جنبه وب سایت های شرکتی را نیز دارند که می توانید بسیاری از اطلاعات یا خدمات خود را در آن شرح داده و منتشر کنید.

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

آویناوب تضمین درست دیده شدن شما در جایی که باید در آن قرار بگیرید را پس از طراحی سایت به شما می دهد. ما با استفاده از تکنیک ها و استراتژی های زیبایی شناختی و کاربرپسند، به وب سایت شما فراتر از دید معمولی، به عنوان اعتبار برند شما در دنیای دیجیتال نگریسته و قدرت جذب مخاطبانتان را در طراحی سایت تان بالا می بریم. تیم آوینا، در تمام مراحل بعد از سفارش در کنار شما خواهد بود و از آن جهت که تمام مراحل کدنویسی و قالبها توسط ما در طراحی سایت انجام شده است، تمام مراحل به صورت سفارشی شده تا جلب نظر نهایی مشتریانمان انجام خواهد شد. ما اعتقاد داریم محتوای خوب، شما را از رقبایتان متمایز می سازد. ما ناگریز از پذیرش این واقعیت هستیم که مشتریان دیجیتالی شده اند و به هنگام انتخاب برای خرید معمولاً زمان زیادی را در اینترنت به مطالعه می پردازند لذا همواره شرکت هایی موفق ترند که در اینترنت متمایز تر از رقبایشان هستند.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

پریسا افشار

پریسا افشار

درسا البرز

درسا البرز

تشریفات البرز

تشریفات البرز

گالری وزیری

گالری وزیری

گروه صنعتی آسیان استار

گروه صنعتی آسیان استار

آموزشگاه زبان آنلاین فاران

آموزشگاه زبان آنلاین فاران

Iran3D

Iran3D

آریان صنعت

آریان صنعت

مانی وین

مانی وین

آفرا تجهیز البرز

آفرا تجهیز البرز

فهرست