برقراری ارتباط عاطفی با کاربران

برقراری ارتباط عاطفی یکی از مهم ترین اصل ها برای یک برند می باشد. بازاریابی ویدیویی و تاثیر آن در رونق کسب و کارتان این امکان را برای برند شما فراهم می کند تا بهتر دیده شده و معرف آن باشد. بازاریابی ویدیویی باعث ایجاد ارتباط بین شما و مخاطبانتان می گردد و در صورتی که درست از این ابزار استفاده کنید و محتوای ویدیویی خوب تولید کنید، می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. با استفاده از این ابزار می توانید خود را به هدف نزدیک نمایید و برند خود را توسعه دهید.

برای یک برند دیده شدن و جذب میلیون ها مخاطب یک فرصت است. محتوای ویدیویی می تواند یک ابزار برای شما برای رسیدن به این هدف در زمینه بازاریابی باشد. محتوای ویدیویی این قابلیت را دارد تا با بیننده ها ارتباط عاطفی ایجاد کند تا منجر به فروش شود.

بازاریابی ویدیویی

شاید برای شما تبلیغات تلوزیونی بین برنامه های پر مخاطب بسیار گران قیمت باشد. اما با روش های ارزان تر هم این امکان برای شما وجود دارد. بهترین روش استفاده از دنیای دیجیتال است که میلیون ها مخاطب آنلاین در هر لحظه می توانند برنامه ی آنلاین شما را بازدید کنند. اینترنت بهترین ابزار برای دیده شدن محتوای ویدیویی شما با همان تعداد بازدید کننده و یا حتی بیشتر است همچنین ارزان تر و دقیق تر!

وقتی شما محصول جدیدی تولید می کنید می دانید که در مرحله بعد لازمه ی فروش آن دیده شدن و معرفی آن به مصرف کنندگان است. شما می توانید برای مطالعه مصرف کنندگان یک توضیح کوتاه و همچنین لیستی از امکانات آن را فراهم کنید اما امکان دارد که آن ها حوصله خواندن تمام آن را نداشته باشند بنابراین استفاده از ویدیو می تواند به آن ها انگیزه ی تماشای ویدیوی شما را بدهد.

 

بازاریابی محتوا

بازاریابی ویدیویی از زیر مجموعه های بازاریابی محتوا است که شما به وسیله آن می توانید محتوای مربوط به برند خود را تولید نمایید تا مردم را به آن جذب نمایید. شما با این روش اعتماد ان ها را جلب می نمایید و به خود علاقه مند و وفادار می نمایید. مردم علاقه بسیاری به ویدیو دارند و فایل های ویدیویی به سرعت پخش می شوند.  ویدیو نسبت به محتوای متنی تاثیر بیشتری روی مخاطب گذاشته و طرفداران بیشتری را دارد.

شرکت گوگل همیشه پس از تولید محصول جدید یک محتوای ویدیویی برای آن تولید می کند و محصول خود را معرفی می نماید.

یک مثال ساده

فرض نمایید که شما یک مغازه گل فروشی دارید و مناسبت خاصی پیش روست. به صور مثال شما یک نقطه قوت نسبت به مشتریان خود دارید و ان تنوع رنگی بیشتر شماست و تخفیفی که در نظر گرفته اید.

شما برای معرفی خود و نقاط قوت محصولتان می توانید از روش های متفاوتی استفاده نمایید. مثلا می توانید به صورت ایمیلی به تبلیغ محصول خود بپردازید و یا بر روی وبلاگ خود از طریق یک محتوای متنی به توضیح آن بپردازید. که خوب ابن امکان وجود دارد که به موقع و به خوبی دیده نشود. اینجاست که ویدیو نقش مهمی را در معرفی محصول شما ایفا می کند.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار های مخصوص ساخت و ویرایش ویدیو و یا کمک گرفتن از یک شرکت در این زمینه یک کلیپ  جالب تهیه کنید و در شبکه های مختلف منتشر نمایید.

توجه داشته باشید که ویدیوی شما باید بسیار جالب باشد زیرا مردم علاقه ای به تماشای یک ویدیو که به نکات تخصصی محصول می پردازد را ندارند. ساخت یک محتوای ویدیو یی جذاب و حتی خنده دار می تواند نقطا قوتی برای شما نسبت به رقیبانتان باشد.

ویدیو باعث می شود که مشتریان ارتباط خوبی با شما برقرار نمایند و شما برای آن ها خاص باشید و مشتریان وفادار جذب کرده و محصول خود را به فروش برسانید. ایجاد ارتباط عاطفی برای برند شما با ارزش ترین چیز است. ویدیو مارکتینگ ابزار دیده شدن را برای شماو برندتان فراهم می کند.

بنابراین با تولید محتوای ویدیویی بسیار تاثیر گذار مخاطبانتان را با خودتان همراه کرده و به سمت هدف خود حرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست