انواع محتوای همیشه سبز

انواع محتوای همیشه سبز

انواع محتوای همیشه سبز: محتوای همیشه سبز محتوایی است که در آن مطلبی تهیه و تولید می شود که ماندگاری آن به مراتب از مطالب دیگر بسیار بیشتر است و با پیشرفت علم و روش های جدید دیگر، آن مطالب ارزش خود را حفظ می کنند و کماکان ارزش خواندن را برای مخاطب دارد. اگر مطلب پیشین را در مورد محتوای سبز تحت عنوان محتوای همیشه سبز چیست و چگونه تولید می شود؟ را مطالعه نکردید، پیشنهاد می کنیم از خواندن آن غافل نشوید. در این مطلب قصد داریم تا انواع محتوای سبز را اشاره کرده و به توضیح آن ها بپردازیم، با آویناوب همراه باشید…

انواع محتوای همیشه سبز

همانطور که گفته شد، محتوای همیشه سبز، محتوای معاصر نیز گفته می شود و مطالبی هستند که ارزش خواندن را در مخاطب از دست نداده و پس از گذشت مدت زمانی همچنان می تواند قابل خواندن باشد. حتما در جستجوهایی که در سطح اینترنت انجام می دهید مطالبی با تاریخ انتشار بسیار قدیمی تر دیده اید که هنوز در بهترین نتایج جستجو ها وجود دارند. این مطالب همان مطالب معاصر هستند و هنوز ارزش مطالعه و جستجو را نیز دارد. در ادامه به توضیح انواع محتوای همیشه سبز می پردازیم:

سوالات متداول

اگر از آن دسته از سازمان هایی هستید که همیشه مخاطبین و مشتریان شما یک سری سوالات تکراری از شما دارند و در هر بار باید به آن ها یک پاسخ عمومی دهید و برای هر فرد این پاسخ متفاوت نیست و عمومیت دارد، بهترین محتوایی که می توانید آن را بعنوان همیشه سبز تولید کنید، صفحه ای تحت عنوان سوالات متداول می باشد. لیستی از این سوالات بهمراه پاسخ جمع آوری کنید و در هر بار که سوالات جدیدی مطرح می شود یا پاسخ ها تغییر می کنند آن ها را بروزرسانی کنید. این کار باعث می شود تا یک رابطه محکم تر میان شما و مخاطبین شما ایجاد شود و از این رو این محتوا برای همیشه ارزش خواندن را خواد داشت.

واژه نامه

همانطور که مشخص است، یک اپراتور در یک وب سایت متخصص در زمینه کاری خود است و می تواند پاسخگوی نیاز مخاطبین باشد و این در حالی است که مخاطبین و کاربران شما در سطح شما اطلاعات کافی و لازم را بصورت تخصصی ندارند. در این صورت می توانید یک محتوای همیشه سبز دیگر تحت عنوان واژه نامه ایجاد کنید تا مخاطبین بتوانند از تخصص شما مطلع شده و مقالات شما را بهتر درک کنند. بعنوان مثال در طراحی سایت می توانید واژه های هاست و دامنه یا قالب و نرم افزارهای سایت یا سیستم های مدیریت محتوا را توضیح دهید.

موضوعات تاریخی

تاریخ همیشه در گذشته است و هیچ وقت تغییر نمی کند. اگر درباره ی موضوعات تاریخی می نویسید به احتمال زیاد شما بیش از چند مقاله در سایت خود دارید که متعلق به گذشته اند و پست های قدیمی محسوب می شوند. برای مثال شما می توانید مقالاتی درباره ی دوره ی انقلاب صنعتی یا درباره ی زندگی چند نفر از بزرگان گذشته با دقت محتوا تولید کرده باشید. اگر وبلاگ شما درباره ی این نوع موضوعات است، شما خوش شانس هستید. این وب سایت ها بسیار کمیاب هستند و برای افرادی که در حال جستجو و تحقیق می باشند، به عنوان منبعی همیشگی برای به دست آوردن اطلاعات محسوب می شوند.

بهره وری محتوا

بسیاری از محتواهای تولید شده درباره ی افزایش بهره وری و کارایی را می توان با هم مرتبط دانست. موضوع بهره وری و کارایی برای بسیاری از افراد جذاب است. چه کسی از افزایش بهره وری بدش می آید؟ محتوای بهره وری به شما اجازه می دهد قایق خود را به هر جهتی که می خواهید هدایت کنید. شما می توانید مطالبی را با موضوعاتی درباره ی اینکه چگونه کاری را در زمان کمتر یا کارهای بیشتری را در زمان معین انجام دهید، تولید نمایید. تجربه نشان داده است که این نوع مقالات بازخورد خوبی از طرف مخاطبان در بر خواهد داشت. اگر در حال تولید چنین محتوایی برای سایت خود هستید، به کار خود ادامه دهید. محتوای همیشه سبز فضای مناسبی برای ایجاد لینک داخلی و افزایش ترافیک سایتتان است. محتوای همیشه سبز شما را به عنوان یک متخصص نشان می دهد و همین نیز باعث افزایش ترافیک سایتتان می شود.

درباره محتوای همیشه سبز نیاز به اطلاعات بیشتری در زمینه سئو دارید؟

, , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست