سئو سایت گردشگری

سئو سایت گردشگری پس از طراحی سایت گردشگری عامل مهمی در موفقیت آن است. وب سایت های گردشگری باید کاربران فراوانی را به خود جذب کند و تمام محتوای آن در معرض نمایش باشد و بازدید های روزانه زیادی کسب کند تا بتواند با رقیبان خود رقابت کند. سایت های گردشگری در صورتی که به موفقیت چشمگیری در سئو برسند می توانند از طریق تبلیغات شرکت های هواپیمایی، هتل ها و سازمان های این چنینی کسب درآمد بسیار مناسبی داشته باشند. ولی رسیدن به این موفقیت شرایطی دارد از جمله طراحی جذاب سایت، محتوای دقیق، با کیفیت و زیبا و رتبه های مناسب در نتیجه های جستجوگرها.

وب سایت های گردشگری نیاز است تا تمام بخش ها و دسته بندی های آن برای موتورهای جستجوگر بهینه شوند و در نقشه سایتی که برای آن تهیه می شود، این موضوع بصورت منظم و حرفه ای در نظر گرفته شود. در این صورت کلیه محتوای تولیدی این وب سایت ها در جستجوگرها حضور پیدا می کنند و طبق کلمات کلیدی که شرکت سئو برای آن ها انجام می دهد در معرض دید قرار خواهند گرفت.

سئو سایت گردشگری

سئوی سایت گردشگری تکنیکی است که با استفاده از آن وب سایت شما در کلمات کلیدی خاصی که برای کسب و کارتان اهمیت دارد، در نتایج ابتدایی جستجو ها به نمایش درآمده و از این طریق موتور های جستجو به عنوان یک سایت منبع برای کاربران تبدیل به تبلیغ کننده و بازاریاب سایت شما خواهند شد. و سایت شما از این طریق بازدید کنندگان و مشتریان جدیدی را وارد سایت خود کرده و نرخ تبدیل سایت (میزان تبدیل بازدید کننده سایت به مشتریان)خود را افزایش دهید. از آنجایی که اکثر مشتریان سایت گردشگری از طریق سایت های اینترنتی و جستجو در اینترنت جذب می شوند، سئو سایت گردشگری اهمیت زیادی پیدا کرده است.

ویژگی سایت گردشگری:

  • افزایش سرعت بارگزاری
  • کاهش حجم صفحات
  • بهینه سازی برای تمام دسته بندی ها
  • سئوی آن پیج و آف پیج طبق استراتژی وب سایت گردشگری
  • تحلیل رفتار کاربران
  • کاهش بانس ریت
  • سئوی صفحات آرشیو جهت حفظ محتوای همیشه سبز
  • تامین محتوای تولیدی
  • بهینه سازی تصاویر

تحلیل رفتار کاربران در بهینه سازی سایت گردشگری به این منظور انجام می شود که زمان حضور کاربر در یک وب سایت حفظ شود تا بانس ریت آن افزایش نیابد و از نظر گوگل این صفحات محبوب می شوند. همچنین محتوای همیشه سبز محتوایی است که ارزش خواندن را از دست نمی دهد و در مدت زمان طولانی توسط کاربران در سطح اینترنت جستجو می شود. آویناوب بر روی سئوی این مطالب بیشتر مانور داده تا بتواند محتوای همیشه سبز را تولید و حفظ کند.

مشاوره و تحلیل سئو سایت

 مشاوره و تحلیل سئو سایت

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا

سئو کد و محتوا

سئو کد و محتوا

سئو سایت

سئو گوگل و افزایش رنک الکسا

طراحی سایت با اصول سئو و استانداردهای گوگل را از ما بخواهید.

سئو سایت در کرج

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست