آیکون های شبکه اجتماعی در سایت وردپرس

ایجاد آیکون های شبکه اجتماعی در سایت وردپرس

آیکون های شبکه اجتماعی در سایت وردپرس: امروزه در سایت های بسیاری مشاهده می کنیم که در انتهای مطالب و مقالات آن ها آیکون های شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. این امکان بسیار جالب بوده و ما می توانیم از طریق ایجاد آن ها در مکان مناسب برای سایت خود به کاربران امکان انتشار مطالب خود در شبکه های اجتماعی را بدهیم که این باعث افزایش محبوبیت ما در شبکه های اجتماعی خواهد شد.

البته به این نکته توجه نمایید که در کنار طراحی سایت برای استفاده از این امکان ابتدا باید محتوای جذاب و کاربر پسند تولید نمایید تا کاربران و خوانندگان را به مطالب شما علاقمند نموده و آنها را ترغیب نماید که مقاله شما را در شبکه های اجتماعی share نمایند.

ایجاد آیکون های شبکه اجتماعی در سایت وردپرس با افزونه ultimate social media plus

در این قسمت می خواهیم برای شما افزونه ای را معرفی کنیم که به راحتی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد و و شما به راحتی می توانید از آنها برای طراحی وب سایت خود استفاده نمایید. این افزونه به منظور قرار گیری آیکون شبکه های اجتماعی بوده و به زبان های مختلف نیز ترجمه شده است و شما می توانید به راحتی آن را بر روی سایت ورد پرسی خود نصب و از آن استفاده کنید.

نصب و فعالسازی

در ابتدا مانند تمامی افزونه ها باید آن را دانلود و نصب و در آخر فعالسازی نمایید. پس از نصب این افزونه در قسمت پیشخوان سایت وردپرس شما بخشی جدید با نام این افزونه ultimate social media plus ایجاد می شود که از طریق ان می توانید به تنظیمات آن دسترسی پیدا  نمایید.

همان طور که مشاهده می کنید محیط کنترلی این افزونه کاملا فارسی می باشد و می توانید به راحتی هر بخش را شخصی سازی کنید. برای نمایش آیکون های شبکه اجتماعی در وردپرس انجام تنظیمات بخش های ۱و۲و۳۳ کافی می باشد و مابقی اختیاری می باشد.

آیکون های شبکه اجتماعی در سایت وردپرس

همانگونه که در تصویر بالا می بینید محیط این افزونه به زبان فارسی موجود می باشد و به راحتی می توانید تنظیمات آن را اعمال نمایید. برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در سایت وردپرسی خود تنها انجام تنظیمات ۳ قسمت اول کافی می باشد. قسمت های  بعدی  تنظیماتشان اختیاری بوده توضیح خاصی ندارند. و می توانید به دلخواه آیکون های خود را سفارشی نمایید.

  • در تنظیمات قسمت اول می توانید انتخاب کنید که چه آیکون هایی در مکانی که در نظر دارید نمایش داده شود.
  • در تنظیمات قسمت دوم می توانید عملی که هر کدام از آیکون ها می خواهید برای شما انجام دهند را تعیین کنید.
  • در تنظیمات قسمت سوم می توانید  مکان مورد نظر برای قرارگیری آیکون ها را انتخاب نمایید.

*در قسمت های بعدی به طور مثال قسمت چهارم می توانید طراحی و استایل آیکون ها را مشخص نمایید.

در نهایت در قسمتی که مشخص نموده اید می توانید آیکون شبکه های اجتماعی را داشته باشید. افزونه افزونه Social Likes برای اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس نیز در مخزن ورد پرس موجود است و می توانید از آن در سایت وردپرسی خود استفاده نمایید.

, , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست