اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس : در دنیای تحت وب امروز شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهم و ارزنده ای را ایفا می کنند و نقش بسیار ارزشمندی در سئو و بهینه سازی وب سایت شما و همین ور بازاریابی دیجیتالی و جذب مشتریان برای سایت شما دارد. افزونه های زیادی برای انتشار وب سایت ما در شبکه های اجتماعی وجود دارد که ما در این قسمت به معرفی و آموزش افزونه Social Likes می پردازیم:

اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس با افزونه  Social Likes

می دانیم که می توانیم برای طراحی سایت ورد پرسی خود از افزونه های زیادی استفاده نماییم. افزونه Social Likes یک افزونه کاربردی و مهم در مخزن مهم و پرکاربرد وردپرس می باشد که برای به اشتراک گذاری مطالبمان در وردپرس ثبت شده است. و تا به حال بیشتر از ۲۰۰۰۰۰ بار توسط کاربران دانلود شده و نصب و فعال سازی بر روی آن صورت گرفته است. البته این افزونه در حال حاظر نوپا و جدید می باشد اما کاربرد های مناسبی دارد.

آموزش کار با افزونه Social Likes برای اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس

ابتدا به مخزن افزونه های وردپرس رفته و آخرین نسخه این افزونه را دانلود نمایید. سپس نصب و فعالسازی نمایید. پس از آن باید به سراغ تنظیمات آن بروید. از زیر منوهای موجود در وردپرس گزینه ی Social Likes را انتخاب نمایید. که مربوط به این افزونه ی وردپرسی می باشد. بر روی ان کلیک نمایید. با این کار وارد تنظیمات این افزونه خواهید شد و پس از ان قادر خواهید بود عملیات اشتراک گذاری مطالبتان را در وردپرس به انجام برسانید.

اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس

واضح است که تمامی افزونه های وردپرسی دارای بخش تنظیمات می باشند. این افزونه ی وردپرسی نیز دارای تنظیمات خاص خود است. با آموزش تنظیمات آن با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس

قسمت تنظیمات این افزونه دارای چند بخش می باشد.  که در قسمت زیر به توضیح آن می پردازیم:

Skins: این بخش  تنظیمات پوسته و بدنه آیکون های اشتراک گذاری مطالب در وردپرس شما  می باشد.

Look: این بخش تنظیمات نحوه نمایش آیکن ها را بر عهده دارد. می توان در این قسمت تعیین کرد که آیکن ها به صورت عمودی و یا افقی در کنار هم قرار بگیرند.

Websites:  سایت ها و شبکه های اجتماعی موجود که در این قسمت می توانیم با کلیک کردن بر روی هر کدام از آن ها قبول نماییم که آیکون های مربوط به آن را نمایش دهد.

Twitter Via:  این قسمت نام کاربری اکانت توییتر ما را می پرسد.

  • با دو گزینه Add by Default For New Posts و Add by Default For New Pages ، می توانیم تعیین کنیم که لینک ها علاوه بر مطالب در برگه هایمان نی نمایش داده شود و یا خیر.

تنظیمات به پایان رسید! حالا کافیست که آن را ذخیره نمائید و خروجی این افزونه را در سایت وردپرسی خود مشاهده نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست