سئوی سایت و بهینه سازی سایت

سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو است. در واقع به مجموعه فرایندهایی که بر روی سایت شما انجام می شود تا باعث شود سایت شما در نتایج جست و جوی موتورهای جست و جو بهتر دیده شود را سئو (SEO) می گویند. بهینه سازی سایت به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود. به بهینه سازی تصاویر، محتوا، کدهای قالب سایت و سرعت سایت سئوی داخلی می گویند. و سئوی خارجی هم به لینک بیلدینگ و توزیع محتوا از طریق انواع رسانه ها می گویند. به طور خلاصه سئوی سایت به مجموعه کارهایی گفته می شود که گوگل را از سایت خود راضی کنیم. گوگل هم از سایت هایی رضایت دارد که به کاربرانشان اهمیت می دهند. در واقع سایت هایی که برای کاربرانشان اهمیت قائل هستند مورد تایید گوگل اند.

سئوی سایت

سئوی سایت چه مزیت هایی دارد؟

تحقیقات نشان داده است بیش از ۹۰ درصد از افرادی که قصد خرید محصولی را به صورت اینترنتی دارند از موتورهای جست و جو برای پیدا کردن محصول خود استفاده می کنند. شما از طریق سئو می توانید افرادی را که قصد خرید محصول یا خدمات شما را داشته اند به سایت خود جذب کنید و تک تک آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

سئو بهترین روشی است که شما را هیچگاه به سمت هزینه های سنگین برای تبلیغات اینترنتی نمی برد. شما با سئوی سایت خود می توانید سرمایه گذاری بلند مدتی داشته باشید و همیشه از مشتریانی که از طریق موتورهای جست و جو جذب می کنید لذت ببرید. هیچ روش دیگری را نمی توانید پیدا کنید که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشد. سئو نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی بازگشت سرمایه بالاتری را دارد. زمانی که سایت شما در موتورهای جست و جو دارای رتبه خوبی باشد و دقیقا در عبارات کلیدی مربوط به حوزه کاری خود بیشتر از رقبای خود دیده شوید هدفمند ترین مشتریان برای شما خواهد بود. آن زمان است که همه چیز برای سود آوری در کسب و کار شما محیا می شود.  علاوه بر اینکه مشتریان زیادی نصیب شما می شود، بیشتر دیده شدن در موتورهای جست و جو باعث افزایش محبوبیت برند شما نیز می شود. اگر می خواهید کسب و کار خود را متحول کنید و هدفمند ترین مشتریان را با کمترین سرمایه گذاری داشته باشید همین حالا به فکر سئوی سایت خود باشید

سئو

آویناوب چگونه سایت شما را سئو می کند؟

نحوه کار آویناوب به این صورت است که با بررسی سایت شما و رقبای شما گزارشی همراه با چک لیستی به شما ارائه می کند. برخی از خدمات سئوی آوینا وب به شرح زیر است:

تحلیل سایت

تحلیل سایت شما از نظر ساختار داخلی سایت که شامل بررسی قالب و کدنویسی آن می شود

تحلیل و بررسی رفتار کاربران

.تحلیل و بررسی رفتار کاربران سایت شما جهت ارائه راه کارهایی برای افزایش نرخ تبدیل

مشاوره های رایگان

مشاوره های رایگان ماهانه و هفتگی برای افزایش سود آوری در کسب و کار شما

تحلیل کلیدواژه

تحلیل کلیدواژه ها و عبارات کلیدی پر طرفدار مربوط به حوزه کاری شما

مشاوره و راهنمایی

مشاوره و راهنمایی در زمینه تولید محتوای ارزشمند برای مخاطبان شما

افزایش نرخ تبدیل

تحلیل و بررسی رفتار کاربران سایت شما جهت ارائه راه کارهایی برای افزایش نرخ تبدیل

بررسی رقبا

بررسی رقبا و ارائه راه کارهایی برای رقابت با آن ها

لینک بیلدینگ

استفاده از تکنیک های لینک بیلدینگ برای افزایش اعتبار سایت شما

تعیین استراتژی

داشتن استراتژی هایی برای ماندگاری سایت شما در جایگاه فعلی نتایج جست و جو

چرا آویناوب را باید برای سئو سایت خود انتخاب کنید؟

آویناوب با سابقه درخشانی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جست و جو دارد مشتریان راضی زیادی را تا کنون داشته است.

پکیج های سئویی که آویناوب ارائه می کند هیچگاه محدود به درخواست شما نخواهد بود. آویناوب سعی می کند تا بهترین راه کارها را برای سود آوری بیشتر شما در کسب و کارتان به شما ارائه کند. به عنوان مثال اگر شما هدفتان برای کسب رتبه اول در گوگل فقط روی چند کلمه کلیدی باشد آویناوب با بررسی های بیشتر در حوزه کاری شما سایتتان را در عبارات کلیدی مشابه سئو می کند تا ترافیک خیلی بیشتری را وارد سایت خود کنید و مشتریان شما چندین برابر افزایش پیدا کنند. این دقیقا کاری است که کسب و کار شما را به صورت مداوم رشد می دهد.

آویناوب بدون استفاده از روش های غیر قانونی در سئو و با روش های سئوی کلاه سفید تضمین این را می دهد تا سایت شما در جایگاه فعلی خود ماندگار باشد. آویناوب با متعهد شدن به آنچه در قرارداد خود ذکر کرده است می کوشد تا مشتریان راضی خود را چندین برابر کند.

از جمله مشتریان راضی ما وب سایت آقای علیرضا تندرو است که در زمینه پرورش زالو فعالیت می کنند و وب سایت ایشان با کلمات کلیدی “زالو” “پرورش زالو” قیمت زالو” “زالوی طبی” “زالو درمانی” رتبه های اول تا سوم را در گوگل به خود اختصاص داده است. برای دیدن نمونه کارهای سئوی آویناوب به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.

فهرست