معرفی چند افزونه سئوی سایت وردپرس: همه ما از اهمیت سئو و بهینه سازی سایت آگاه هستیم و می دانیم که تمامی صاحبان وب سایت ها به دنبال صدر نشینی در موتور های جستجو و بهبود سئو سایت وردپرس خود می باشند. برای سایت های وردپرسی افزونه های بسیار مناسب و کاربردی وجود دارد که به وسیله ان می توان به راحتی بر روی سئو سایت استفاده نمود. همچنین اگر دارای سایتی هستید که میزان رقابت در کلمه های کلیدی در آن ها زیاد است می توانید از ابزارهای سئوی سایت وردپرسی جهت یافتن بهترین کلمه های کلیدی بهره ببرید.

در این قسمت به معرفی چند افزونه سئوی سایت وردپرس مهم در این زمینه می پردازیم:

افزونه ی Yoast برای سئوی سایت وردپرس

 

افزونه سئوی سایت وردپرس

افزونه سئوی سایت وردپرس

افزونه Yoast یکی از پر کاربرد ترین افزونه های موجود در مخزن وردپرس می باشد که بیشترین دانلود را تا به حال داشته. استفاده از این افزونه یک راه بسیار مناسب برای سئو سایت وردپرس می باشد. پس از نصب و فعالسازی این افزونه قسمت های جدید و البته بسیار مهمی در صفحه نوشته ها و برگه های شما ایجاد می شود که به کمک آن می توانید عنوان، توضیحات متا و کلمه کلیدی نوشته یا صفحه خود را اضافه و ویرایش نمایید. همچنین می توانید برای سایت خود بایگانی و دسته بندی، عنوان و صفحه های تگ شده ایجاد نمایید. این افزونه خصوصیات بسیار زیادی دارد که می توانید از آن ها بهره ببرید.

افزونه ی Broken Link Checker برای سئوی سایت وردپرس

 

افزونه سئوی سایت وردپرس

افزونه سئوی سایت وردپرس

همان طور که می دانید لینک های شکسته تاثیر بدی بر روی تجربه ی کاربری و سئو و بهینه سازی سایتتان خواهد گذاشت و موجب به وجود آمدن صفحات ۴۰۴ می شود. با کمک افزونه صفحات Broken Link Checker می توانید لینک های شکسته خود را شناسایی و سپس آن ها را تغییر دید. این افزونه رایگان می باشد.

افزونه ی LinkPatrol برای سئوی سایت وردپرس

 

افزونه سئوی سایت وردپرس

افزونه سئوی سایت وردپرس

افزونه سئوی LinkPatrol یک افزونه ی وردپرسی پر کاربرد بوده که این امکان را به شما می دهد تا به راحتی لینک های وب سایت خود را کنترل نمایید. به این صورت که شما از طریق آن لینک های خروجی سایت خود را کنترل می کنید و پس از آن می توانید لینک های اسپم سایت خود را به راحتی شناسایی نمایید.

افزونه ی Rel NoFollow Checkbox برای سئوی سای وردپرس

 

افزونه سئوی سایت وردپرس

افزونه سئوی سایت وردپرس

گاهی اوقات پیش می آید که شما بخواهید از سایت خود به یک سایت دیگر لینک بدهید. اما می دانیم که این کار باعث کاهش اعتبار سایت خود و افزایش اعتبار سایت مقابل می باشد. اما با یک روش می توانید این کار را بدون این پیامد انجام دهید.
افزونه ی Rel NoFollow Checkbox به منظور انجام این کار می باشد. به این ترتیب که برای لینک های شما هنگام نوشتن پست ها در یک صفحه ی پاپ اپ تنظیماتی را در نظر می گیرد که از این طریق شما می توانید با فعال کردن گزینه rel=”nofollow” برای سایت های غیر مفید، لینک ها را به صورت نوفالو در آورید. به این طریق هیچ اعتباری از سایت شما کسر نخواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست