طراحی سایت تجاری: وب سایت ها معمولا در فیلد های مختلفی طراحی و پیاده سازی می شوند. طراحی سایت تجاری، طراحی سایت تفریحی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت فرهنگی، طراحی سایت دولتی، طراحی سایت آموزشی و بسیار دیگر از انواع طراحی سایت ها هستند. تجاری بودن یک وب سایت به این معناست که مدیران این وب سایت از آن کسب درآمد می کنند و وب سایت ها صرفاً جهت اطلاع رسانی و نمایش نیست. طراحی سایت تجاری می تواند به شکل های مختلفی طراحی و پیاده سازی شود که هر کدامشان می تواند سیاست های خود را جهت کسب درآمد داشته باشد.

طراحی سایت تجاری

امروزه صرفاً طراحی سایت تجاری و پیاده سازی آن و دیگر انجام ندادن هیچ کاری برای آن وب سایت اصلا معقولانه نیست و برای یک کسب و کار به جز هزینه چیز دیگری نخواهد داشت. یک وب سایت تجاری باید بگونه ای طراحی شود تا تعاملی میان کاربران و همچنین مدیران داشته باشد. این تعامل باعث می شود تا وب سایت شما تبدیل به یک وب سایت کاربر پسند شده و به فروش شما کمک خواهد کرد. بطور مثال، آویناوب در مباحث طراحی سایت در کرج، در حال تعامل با کاربران خود می باشد و این موضوع افزایش فروش را بدنبال خواهد داشت. آویناوب نیز یک وب سایت تجاری بشمار می رود. در ادامه با باید ها و نباید ها آشنا خواهیم شد.

طراحی سایت تجاری

در طراحی سایت تجاری چه کنم؟

از قدیم گفته اند باید به جیب خود نگاه کنید. این بدین معناست که مدیریت بر روی هزینه های خود داشته باشید. درست است که قرار است با طراحی سایت تجاری به درآمد برسید، اما پیش از کسب درآمد، باید کمی سرمایه گذاری کنید. این سرمایه گذاری شامل هزینه های طراحی سایت شما و همچنین بازاریابی آن می باشد. پس پیشنهاد می شود که حتما بودجه ای را طبق هزینه های احتمالی خود در آینده در نظر بگیرید.

پیشنهاد آویناوب چیست؟ آویناوب پیشنهاد می کند تا پس از دریافت مشاوره از کارشناسان، یک لیست کوتاه از ملزومات کار خود تعیین کرده و هزینه های اجرای آن را یادداشت کنید. سعی کنید این لیست را طبق اولویت های خود مرتب کنید تا مشخص باشد که کدام از آیتم ها مهم تر است و حتما باید پیاده سازی شده و برای آن ها هزینه شود. در این صورت اگر چند آیتم در آخر لیست شما که دارای اولویت های کمتری بوده اند به آن ها رسیدید و بودجه شما به پایان رسیده بود می توانید بطور موقت از آن ها چشم پوشی کنید.

در طراحی سایت تجاری باید افکار ابتدایی خود را دنبال کنید، زیرا آن افکار شما را بدنبال طراحی سایت تجاری کشانده است و نباید از مسائلی که در ابتدا در ذهنتان بوده است را فراموش کنید یا آن ها را کنار بگذارید. پیشنهاد می شود پس از تعریف بودجه خود، از چندین شرکت هزینه ها را استعلام کنید تا به اطمینان برسید. در این صورت دیگر نباید مشکلی بابت هزینه ها داشته باشید، چون هزینه کار شما و بودجه تان مشخص شده است.

در طراحی سایت تجاری چه کارهایی نکنم؟

در طراحی سایت تجاری بدنبال رفتارهایی که باعث می شود شما را از کسب درآمد دور کند باید جدا شوید. این رفتار ها می توانید بطور مثال به گرافیک سایت شما مربوط شود. خوشبختانه یا متاسفانه، مردمان کشور عزیزمان بیشتر جذب گرافیک یک وب سایت می شوند تا کارایی و کاربری آن. در این صورت شما هم اغفال خواهید شد و هزینه های نسبتاً سنگینی برای این موضوع متحمل خواهید شد و در این صورت دیگر در لیست اولویت های خود، در آیتم های اول مانده و بودجه خود را براحتی از دست می دهید.

پیشنهاد آویناوب چیست؟ طراحی یک وب سایت تجاری، پس از پیاده سازی نیاز به فروش و بازاریابی و همچنین انجام عملیاتی عمانند تجارت الکترونیک دارد. پس باید توجه داشته باشید که صرفاً قرار نیست یک وب سایت تجاری طراحی کنید و منتظر بمانید تا از آن کسب درآمد کنید. در این صورت باید پس از طراحی سایت، بدنبال تبلیغات بروید. پیشنهاد می شود مقاله سئو یا تبلیغات گوگل؟ را مطالعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست