تغییر پیوند یکتا در وردپرس

جلوگیری از بروز خطا پس از تغییر پیوند یکتا در وردپرس

تغییر پیوند یکتا در وردپرس: یکی از قابلیت های بسیار عالی و کاربردی در وردپرس پیوندهای یکتا می باشد. در طراحی سایت های وردپرسی این امکان وجود دارد که به راحتی در زمان بسیار اندک URL محتوا مانند نوشته ها و مقالات را توسط هر مدیر تغییر داده شود. انجام این کار برای سئو مناسب اس اما همه می دانیم که برای ما مشکلی با نام ارور ۴۰۴  ایجاد خواهد نمود که این اتفاق برای یک سایت بسیار بد بوده و باعث سردرگمی کاربران می شود و ممکن است که او برای همیشه از سایت شما چشم پوشی نماید!

در این قسمت می خواهیم به شما روشی را آموزش دهیم که از بروز این مشکل جلوگیری نماید.

تغییر پیوند یکتا در وردپرس با افزونه Change Permalink Helper

برای این کار به شما یک افزونه وردپرسی معرفی خواهیم نمود.  این افزونه ی بسیار کاربردی در مخزن بزرگ وردپرس موجود می باشد. این افزونه توسط Frank Bültge  طراحی شده است و حدود ۱۱ ماه از آخرین به روز رسانی آن می گذرد. تعداد دفعات دانلود و نصب این افزونه تا کنون بیش از ۲۰۰۰ بار در جهان بوده است. در واقع افزونه ای است که به تازگی روی کار آمده است. و کار آن تغییر پیوند یکتای مطالب در وردپرس می باشد.

کار با این افزونه ی کاربردی بسیار آسان است و نیازی نیست تا فرآیند خاصی را پیش بگیرید. تنها با نصب و فعالسازی این افزونه تمامی آدرس های URL  که با مشکل روبه رو شده اند رفع می گردند.

آموزش کار با افزونه

برای کار با این افزونه ابتدا باید مانند تمامی افزونه های دیگر آن را دانلود (در انتهای مقاله موجود است.) و پس از ان نصب و فعالسازی نمایید. پس از انجام این مراحل این افزونه وردپرسی باید به قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس خود رفته و از زیر منو های موجود پیوند های یکتا را انتخاب نموده و وارد آن شوید.

تغییر پیوند یکتا در وردپرس

پس از ورود به این بخش تنها کافی است که پیوند مورد نظر خود را از پیوند های پیشنهادی انتخاب نمایید تا تنظیمات این افزونه به پایان برسد.به این ترتیب شما بهترین نوع پیوندهای یکتای وردپرس با استاندارد سئو را برای سایت خود خواهید داشت.

تغییر پیوند یکتا در وردپرس

نکته: به یاد داشته باشید برای اطمینان خاطر پیش از تغییر URL ، یک بک آپ یا همان نسخه پشتیبان از محتوای وب سایت خود تهیه نمایید.

این افزونه بدون بروز مشکلی مانند ارور ۴۰۴ پیوند های یکتای شما را تغییر خواهد داد. امیدوارم این مطلب یاری رسان شما وبمستران عزیز بوده باشد.

, , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست