آوینـــــا

کلینیک جامع انتخاباتی

تیم تبلیغاتی ما، سالهاست در حوزه برندینگ اقتصادی و سیاسی، مشغول فعالیت بوده و توسط افرادی تحصیلکرده و صاحب تجربه، اداره می شود. داشتن مطالعات و اطلاعات به روز، تجارب کاری زیاد، استفاده از مشاورین کار کشته و صاحب نام ، قدرت بالای برنامه ریزی و تحلیل ، ارتباطات مفید و موثر با افراد مرتبط با موضوع ، توانایی بالا در تولید محصولات انتخاباتی ، گرافیست های حرفه ای ، تیم رسانه ای قوی ، وجود تیم پشتیبانی کار بلد در فعالیت های مورد نیاز و از همه مهمتر ، امانت داری و مسئولیت پذیری بالای مدیران و مشاوران، ما را متمایز نموده است .

LinkedIn
Instagram

چرا به مشاوره نیاز دارید؟

قرارداد مشاوره و نظارت راهبردی تضمینی کلیه نیازهای مربوط به دانش و مهارتهای راهبردی شما در زمینه انتخابات که شامل کلیه خدمات بالا بعلاوه پس از عقد قرارداد، توسط تیمی از مشاوران زبده موسسه ما خدمات آموزش، مشاوره و نظارت راهبردی فعالیتهای انتخاباتی نامزدها بصورت آنلاین انجام خواهد گرفت.

نرم ‫افزار هوشمند انتخاب و راهنمای کاربرد آن با هدف افزایش بهره وری در مدیریت ستادهای انتخابات شورای شهر. فنون سخنوری، انگیزشی و روش های اغنای مخاطب و جذب آرا از طریق تکنیک های کلیدی، فنون تشریفات و ارتباطات

شش بسته‏ آموزشی با محتوای کاربردی و عملیاتی برای تامین دانش مورد نیاز نامزدهای محترم آینده انتخابات برای تحلیل جمعیتی و جغرافیایی حوزه‫های انتخاباتی، با موضوعات آشنایی با روشهای اقناع رأی‫دهندگان، برنامه‫ریزی گام به گام برای موفقیت در انتخابات، روشهای ذهنیت‫سازی انتخاباتی، جذب آراء بانوان، روش طراحی ستادهای هوشمند انتخاباتی.

صدور گواهینامه تخصصی طی دوره مجازی “هدایت و مدیریت ستادهای انتخاباتی” برای کلیه دانشجویان و علاقه‫ مندان به فعالیتهای انتخاباتی برای کلیه دانشجویان و علاقه‫مندان به فعالیتهای انتخاباتی.

کارگروه ها

 • عکس

  عکاسی حرفه ای عکاسی انتخاباتی

 • پوستر و بنر

  پوسترهای حرفه ای انتخاباتی

 • فیلم

  ساخت کلیپ های انتخاباتی

 • سایت

  طراحی سایت انتخاباتی به روز

 • فضای مجازی

  تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی

 • پیامک

  پیامک های انبوه تبلیغاتی

نمونه کارها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

مشاوران

دکتر مازیار میر

متخصص اصول مذاکره، زبان بدن، کسب و کار

استاد بیدار مغز

استاد تشریفات، اصول سخن وری، نفوذ کلام

دکتر مهراب رجبی

مدرس و متخصص البرز شناسی

اخبار و مقالات

تماس با ما

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست