سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی: شاید کمی برایتان عجیب به نظر برسد که یک وب سایت شرکتی چه نیازی به سئو و بهینه سازی دارد ولی این تفکر صحیح نیست و تمام وب سایت هایی که طراحی و پیاده سازی می شوند، اگر بدنبال اهداف خود باشند، حتما به سئو سایت شرکتی نیاز خواهند داشت. متاسفانه اکثر شرکت ها و سازمان ها فقط بدنبال این هستند که یک وب سایت شرکتی برایشان طراحی شود و فقط ظاهر جذابی داشته باشد. این در صورتی است که بسیاری از وب سایت هایی هستند که در همین زمینه دارای بسیار مسائل مهم ظاهری نیستند ولی از نظر سئو به تکامل رسیده و در حال حاضر روند رو به رشدی در دنیای مجازی دارند. این مسئله بسیار مهم است که یک وب سایت شرکتی برای ارائه خدمات و محصولات خود در معرض دید باشد. در اولین مرحله، کاربر وقتی برند شما را جستجو می کند اگر در اولین نتیجه جستجو نباشید ذهن مخاطب را خراب کرده و از شما تصویر بدی می سازد. پس بهتر است اولین امری که انجام می دهید، برندسازی بوده و پس از آن خود را در کلمات کلیدی که به شما مربوط می شود و جستجوهای فراوانی دارد خود را در نتایج اولیه جستجوگرها نشان دهید. یکی از اولین گام های ورود به بازار های اینترنتی و حوزه ی تجارت الکترونیک، طراحی سایت شرکتی می باشد. با وب سایت شرکتی می تواننید اقدام به معرفی شرکت، حوزه های فعالیتی شرکت، محصولات و خدمات تولیدی، رزومه، پروژه های انجام شده و هر آنچه را که می خواهید بازدیدکنندگان سایت شما مشاهده کنند را در داخل سایت خود قرار دهید. ولی امروزه اغلب شرکت ها و موسسات هرکدام سایت مخصوص به خود را داشته و از آن استفاده می کنند و نیاز دارند تا در زمینه های سئو و بهینه سازی به رقابت می پردازند.

سئو سایت شرکتی

اگر وب سایت شرکتی شما از همان ابتدا بر اساس اصول سئو و استاندارد های طراحی سایت باشد در ادامه کار برای سئو سایت راحت تر بوده و این وب سایت ها در کمترین زمان و صرف هزینه ی پایین سئو شده و در رتبه های نخست نتایج جستجو قرار می گیرد. یکی از دیگر از مزایای طراحی سایت بر اساس اصول سئو کاربر پسند بودن آن است. برای طراحی سایت کاربر پسند باید استاندارد های طراحی سایت در آن رعایت شده و بکار گیری تصاویر در طراحی سایت و نحوه ی قرار گیری منو ها و زیر منو ها و همین طور سرعت لود صفحات وب سایت و … بر اساس اصول سئو انجام گیرد. وب سایت های شرکتی به شکلی بهینه سازی می شوند که حجم صفحات آن ها کاهش زیادی داشته و با ضعیف ترین اینترنت ها هم به راحتی باز می شوند. کلمات کلیدی شرکت ها بسته به نوع فعالیت های آن ها است و هیچ فاکتور کلی برای بهینه سازی آن ها وجود ندارد. در این شرایط تیم کارشناسی سئوی آویناوب، با توجه نوع و میزان فعالیت شرکت مورد نظر استراتژی های خاصی را برای آن ها برنامه ریزی کرده و با توجه به کلمات کلیدی آن ها محتوای تولیدی را فنی و تخصصی در وب سایت طبق قوانین سئو منتشر می کند.

اگر شما هم صاحب یک شرکت هستید و نیاز به طراحی سایت و سئوی آن دارید، هراسی از شروع آن نداشته باشید. آویناوب لحظه به لحظه در کنار شما خواهد بود و کسب و کار شما را رونق می دهد.

مشاوره و تحلیل سئو سایت

مشاوره و تحلیل سئو سایت

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا

سئو کد و محتوا

سئو کد و محتوا

سئو سایت

سئو گوگل و افزایش رنک الکسا

طراحی سایت با اصول سئو و استانداردهای گوگل را از ما بخواهید.

سئو سایت در کرج

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست