نکاتی که باید در سفارش طراحی سایت به آن توجه کرد

نکات مهم در سفارش طراحی سایت

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که نیاز به یک وب سایت برای ارتقاء کسب و کار یا تجارت خود داشته باشید و به این فکر کرده باشید که چگونه باید یک وب سایت سفارش دهید و ویژگی های وب سایت شما چه خواهد بود.با در نظر گرفتن نکات مهم در سفارش طراحی سایت می تونید به راحتی از عهده آن برآیید.

روند سفارش طراحی سایت اصلا پیچیده نیست ولی اگر این روند صحیح پیش نرود ممکن است وب سایتی که نیاز دارید را نتوانید سفارش دهید یا در تحویل آن با وب سایتی دیگر روبرو شوید که اصلا در تصوراتتان آن شکلی نبوده است. پس از این موضوع در اینجا کمی مهم تر از پیش به نظر می رسد و نباید وقت و سرمایه خود را در این راستا با تفکرات اشتباه از دست بدهید. در ادامه با آویناوب همراه باشید تا باهم ویژگی های یک سایت سفارشی را بررسی کنیم.

نیازهای خود را بررسی کنید

می خواهید یک وب سایت سفارش دهید؟ خب پیش از آن باید کمی با خود تفکر کنید که دقیقا به چه چیزی نیاز دارید. سفارش یک وب سایت ساده است، ولی باید بدانید که قرار هست چه وب سایتی سفارش دهید. پیشنهاد می کنیم ابتدا با خود حساب و کتاب کنید که برای چه به یک وب سایت احتیاج دارید و نیاز های خود را یادداشت کنید. این نیاز ها می تواند برای هر سازمان یا شخص متفاوت باشد. به فرض مثال یک شرکت که دارای محصولات است، یکی از نیازهایش فروش یا معرفی محصولات است. حال این موضوع می تواند باز شود و فاکتورهای آن در نظر گرفته شود. بطور مثال اگر قرار هست محصولات از طریق وب سایت به فروش برسند، چگونه باید این فروش انجام شود. تحویل و پرداخت آن چگونه است، و اینکه محصولات باید به چه شکل در وب سایت به نمایش درآیند. این ها تمام چیزهایی هستند که باید بر روی آن تفکر کنید.

بررسی نیازهای سفارش طراحی سایت
بررسی سناریوها در طراحی سایت

مشاوره رایگان بگیرید

شرکتی در زمینه طراحی سایت که می تواند بسیار حرفه ای عمل کند مثل آویناوب 🙂 را انتخاب کنید و یک مشاوره رایگان از آن ها بگیرید. حال این مشاوره رایگان شامل چه سناریوهایی باید باشد؟ قطعا یک شرکت حرفه ای در طراحی سایت تمام سناریوها و فاکتورهای مشاوره در طراحی سایت را میداند و می تواند آن ها را به مشتریان خود ارائه کند. حتی اگر در مورد قبلی نتوانید نیازهای خود را بیان کنید، مشاوران طراحی سایت می توانند آن ها را بسیار ساده از شما دریافت کنند. مشاوره در طراحی سایت اصل مهم تری است که طراحان وب سایت باید در نظر داشته باشند، زیرا اگر نیازهای مشتریان بدرستی تحلیل نشود در آینده در ظاهر و امکانات وب سایت به مشکلات بسیار زیادی دچار خواهید شد. پس توجه داشته باشید که پیش از هیچ عقد قراردادی از مشاوره های طراحی سایت استفاده کنید و در نهایت نتایج مشاوره را با نیازهای خود بررسی کنید.

سفارش خود را دقیق ثبت کنید

شاید در نگاه اول این موضوع کمی پررنگ نباشد و با خود بگویید که پس از ثبت سفارش و عقد قرارداد بسیاری از مسائلی که برای شما مهم و موردنیاز است را با طراح و برنامه نویس در میان می گزارید و نیازی نیست همان اول تمام جزئیات را روی میز قراردهید. این تفکر کاملا اشتباه است! باید هر آنچیزی که نیاز دارید در وب سایت شما پیاده سازی شود، طبق اولیت هایتان برای طراح و برنامه نویس همان ابتدا تشریح کنید. این بدین خاطر است که شاید امکانی که شما نیاز دارید در سیستمی که طراح فکر می کند موردنیاز شما است، قابل پیاده سازی نباشد. در این صورت مستلزم هزینه خواهید شد و پروژه شما دیرتر به پایان خواهد رسید. تمام جزئیات وب سایت خود را اعم از امکانات، ظاهر، محتوا و هرچیز دیگری را پیش از عقد قرارداد آماده کنید و در حین ثبت سفارش آن ها را ارائه دهید. در این صورت همه چیز در پروژه شما مشخص خواهد بود و در آینده مستلزم هزینه های اضافی و زمان بیشتری نخواهید شد.

جزئیات سفارش طراحی سایت

بدون محدودیت زمانی، از آویناوب مشاوره رایگان دریافت کنید

, , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست