تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک با ووکامرس

در حال حاضر کسب درآمد از دنیای مجازی مبحثی تازه نیست و خیلی از اشخاص مهم امروز، کسانی بودند که در ابتدا به تجارت الکترونیک باور داشته و همواره بدنبال آن بوده اند. بزرگترین دستاوردی که در تجارت الکترونیک رخ داد، در دهه ۶۰ میلادی و استفاده ازدستگاه های خودپرداز برای اولین بار در دنیا بوده است. همچنین در دهه ۹۰ بود که شرکت های بسیار بزرگ به فکر ایجاد شبکه های عظیم رایانه ای افتادند و هدفشان را با نام تجارت الکترونیک ارائه کردند. البته در حال حاضر بدلیل مشکلات بسیار زیادی که در این زمینه ایجاد شده، در مورد ایمنی تجارت الکترونیک در دو بخش صحبت شده است که می توانید نگاهی به آن ها نیز داشته باشید.

تجارت الکترونیک چیست؟

اگر در فضای مجازی در حال تجارت هستید یا حتی فکر آن را در سر دارید، نمی شود با این موضوع آشنایی نداشته باشید. و اما تجارت الکترونیک چیست؟ بطور کلی واژه تجارت الکترونیک به معاملاتی اشاره می کند که همگی از طریق شبکه های ارتباطی بین خریدار یا مصرف کننده و فروشنده انجام پذیرد، می گویند. این یکی از این شبکه های ارتباطی، اینترنت می باشد.

تجارت الکترونیک

ووکامرس چیست؟

پیش از این در مورد پلتفرم های موجود برای تجارت الکترونیک و همچنین چگونگی استفاده از آنها در دنیای مجازی را در مقاله طراحی سایت در ۳ قدم توضیح داده بودیم ولی بطور مختصر باید بگوییم که ووکامرس نرم افزاری برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس است. با استفاده از این نرم افزار بر روی وردپرس می توانید کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کرده و تجارت الکترونیکی تان را آغاز کنید.

تجارت الکترونیک

چگونه آغاز کنید؟

 

در صورتی که به طراحی سایت و تجارت الکترونیک آشنایی دارید نباید برایتان کار سختی باشد. کافی است ابتدا استراتژی های خود را مشخص کرده و پس از تعیین اهداف خود در تجارت الکترونیک، کسب و کارتان را آنلاین کنید. در صورتی که محصولاتی برای فروش دارید، می توانید با استفاده از ووکامرس در وردپرس، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده و محصولات خود را بفروش برسانید. قطعا باید رابطه هایی در این زمینه با کسانی که فعالیت دارید ایجاد کنید تا بتوانید تجارتی آنلاین هم داشته باشید.

تجارت الکترونیک

چرا وردپرس؟

وردپرس یکی از بهترین سی ام اس های موجود در دنیا است. این سیستم مدیریت محتوا در چند سال اخیر بقدری پیشرفت های بسیار چشمگیری داشته است که توانسه بیش از نیمی از وب سایت های طراحی شده را پشتیبانی کند. این سیستم کاملا رایگان و فارسی بوده و نرم افزارها و قالب های فارسی رایگان و غیررایگان زیادی دارد. گذشته از تمام این ها، این سیستم در ایران پشتیبانی می شود و آموزش های فراوانی در سطح اینترنت موجود دارد. ما دلیلی نمیبینیم که از آن استفاده نکنید!

تجارت الکترونیک

چرا ووکامرس؟

همانطور که اشاره شد، ووکامرس نرم افزار فروشگاه ساز وردپرس است که می تواند فروشگاه اینترنتی را در این سیستم راه اندازی کرده و طبق قوانین آن به نمایش درآید. تجارت از طریق این نرم افزار در ایران بسیار جای خود را باز کرده است و بسیاری از فروشگاه های معتبر اینترنتی بر پایه این سیستم ها راه اندازی شده اند و بسیار موفق بوده اند. این نرم افزار از درگاه های پرداختی ایرانی نیز بهره مند شده و برای کاربران ایرانی و تجارت الکترونیک شما می تواند بسیار مفید واقع شود.

 

در صورتی که هنوز هدف تجارت الکترونیک را در سر دارید، ابزار های آن را به شما معرفی کردیم. فقط با دو ابزار وردپرس و ووکامرس می توانید تجارت الکترونیک خود را آغاز کرده و جای خود را در دنیای مجازی پیدا کنید. چنانچه زمان ندارید تا با این ابزارها ارتباط برقرار کنید، آویناوب این مشکل را برایتان حل می کند. با ما تماس بگیرید و تجارت خود را همین امروز الکترونیکی کنید.

, , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست