اسلایدر جی کوئری در وردپرس: همانطور که می دانیم امروزه در طراحی سایت ها در صفحات خود به خصوص صفحه اصلی یا همان index از اسلایدر متحرک استفاده می کنند. به این صورت که تصاویر مختلف را با توجه به موضوع وب سایت به نمایش گذاشته شده و تغییر می کند. و هر از گاهی در صورت تغییر هدف و نیاز های هر سایت او را تغییر می دهند. امکان ایجاد اسلاید در سایت های وردپرسی نیز با استفاده از افزونه های مختلف امکان پذیر است.

در این قسمت می خواهیم به شما آموزش ساخت اسلایدر جی کوئری در وردپرس با WOW Slider را ارائه دهیم.

اسلایدر جی کوئری در وردپرس

این افزونه ساخت اسلایدر جی کوئری در سایت وردپرسی را برای طراحان سایت فراهم می کند. این افزونه پرکاربرد تا به کنون بیش از حدود  ۲۰۰۰۰۰ مرتبه نصب و فعالسازی شده است.

آموزش  نصب و راه اندازی

این افزونه در مخزن بزرگ وردپرس موجود می باشد بنابراین به راحتی می توانید به بخش افزونه ها در کنترل پنل وردپرس خود مراجعه کرده و با یافتن افزونه WOW Slider از طریق جستجو آن را دانلود و نصب و در نهایت فعالسازی نمایید. پس از آن در منوی سمت راست پیشخوان سایت ورد پرسی شما گزینه WOW Slider به نمایش در خواهد آمد. که از طریق آن باید به تنظیمات این افزونه دسترسی پیدا کرده و اسلایدر خود را پیاده سازی نمایید.

بر روی زیر منوی all sliders از بخش WOW Slider می توانید تمامی اسلایدرهای ساخته شده را مشاهده نمایید . همه آنها به همراه شورت کد خود موجود هستند.

همان طور که در تصویر می بینید به صورت پیش فرض چند اسلاید در این افزونه موجود می باشد و اطلاعات نام اسلایدر، شورت کد  اسلایدر مربوطه برای نمایش اسلایدر جی کوئری در سایت، نام نویسنده آن و تصاویر بارگذاری شده را نمایش می دهد.

ایجاد اسلایدر جی کوئری در وردپرس

برای ساخت اسلاید خود بر روی گزینه ی Add new کلیک می کنیم. پس از آن صفحه ای ساده به نمایش در می آید که در این قسمت شما باید تصویر مورد نظر برای اسلایدر خود را انتخاب و بارگذاری نموده و به هر تعداد که دوست دارید اضافه نمایید و اسلایدر خود را ایجاد نمایید.

پیاده سازی

در قسمت Import from folder همان صفحه می توانید به راحتی پوشه ی خود را که از قبل ایجاد نموده اید درون ریزی نمایید.

در نهایت قادر خواهید بود  تمامی تصاویر انتخابی برای اسلایدر خود را را اضافه کرده و به این ترتیب اسلایدر جی کوئری خود را در سایت وردپرسی تان  بسازید. پس از آن برای نمایش اسلایدر ساخته شده باید  شورت کدی که به دست می آید را در  هر برگه ای که در نظر دارید اسلایدر در آن قرار بگیرد قرار دهید تا نمایش داده شود. به این ترتیب یک اسلایدر زیبا به روش jquery در طراحی سایت خود ایجاد نمایید و آن را مطابق نیاز خود ویرایش نمایید.

 

اسلایدر جی کوئری در وردپرس

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست