صفت عنوان فهرست سایت: می دانیم که کاربران پس از ورود به یک سایت از طریق فهرست ها هدایت می شوند. بنابراین ساخت فهرست صحیح در طراحی سایت نقش مهمی را ایفا می کند. منو های یک سایت باید به گونه ای طراحی و یاده سازی شوند که کاربران را به راحتی به صفحه ای که در جستجوی آن هستند هدایت شوند. برای دسترسی به مطالب قسمت های مختلف یک سایت نیاز است که حتما برای منو ها عنوان مناسب انتخاب نماییم. در این قسمت به آموزش اضافه نمودن صفت فهرست ها در طراحی وب سایت می پردازیم:

آموزش نمایش صفت عنوان فهرست سایت در وردپرس

برای ساخت فهرست های یک سایت در وردپرس از قسمت فهرست ها در بخش نمایش پیشخوان مدیریت وردپرس استفاده می شود.

صفت عنوان فهرست سایت

در سیستم مدیریت وردپرس می توان علاوه بر عنوان فهرست ها برای هرکدام از آن ها صفتی نیز در نظر گرفت. این صفت ها به منظور قرار دادن اطلاعات اضافی در مورد فهرست ها به کاربران استفاده می شود. مزیت آن این است که کاربران را برای جستجو و انتخاب مطالب مورد نظر آن ها راهنمایی می کند تا راحت تر تصمیم گیری نمایند. حال می خواهیم به نحوه اضافه کردن صفت عنوان فهرست سایت در ورد پرس بپردازیم.

اضافه کردن صفت فهرست ها در وردپرس

به منظور اضافه نمودن صفت فهرست ها در سایت وردپرسی خود باید زمانی که وارد صفحه ی فهرست ها میشوید، در قسمت بالا و سمت چپ صفحه بر روی تنظیمات کلیک نمایید. در چک باکس هایی که برایتان ظاهر می شود گزینه صفت عنوان را فعال نمایید. با این کار می توانید برای هر هر فهرست صفتی اختصاص دهید. پس از فعال سازی این گزینه، باکس محل نوشتن عنوان فهرست ها قسمتی برای نوشتن صفت عنوان در نظر گرفته می شود.

صفت عنوان فهرست سایت

هنگام اختصاص دادن صفت به هر یک از فهرست ها با بردن ماوس بر روی هر فهرست ، آن صفت برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
به طور مثال در شکل زیر ما به عنوان “صفحه اصلی” سایت ، صفتی با نام “خانه” را اختصاص داده ایم. این صفت فهرست ها با بردن ماوس بر روی آن عنوان فهرست ها نمایان می شود.

صفت عنوان فهرست سایت

نکته ای که باید در نظر بگیرید انتخاب هوشمندانه صفات برای فهرست سایتتان می باشد. زیرا این عنوان ها نقش مهمی در گردش کاربران در وب سای شما دارد. و شما باید راهنمای صحیحی برای آن ها باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست