همان طور که می دانیم اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی بسیاز معروف و پر کاربرد می باشد. و روزانه کاربران زیادی در آن عضو می شوند و تعداد قابل توجهی پست در آن به اشتراک گذاشته می شود. و امروزه از آن به عنوان بستری برای تبلیغات اینترنتی و برند سازی و انجام تجارت الکترونیک استفاده می شود. ما می خواهیم در این بخش افزونه ای را به شما معرفی کنیم امکان نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس را دارا می باشد و امکانات ان را نیز به همراه دارد. حال به معرفی این افزونه ی ورد پرسی (AccessPress Instagram Feed) می پردازیم.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس با افزونه AccessPress Instagram Feed

این افزونه که بسیار کاربردی می باشد در مخزن بزرگ وردپرس موجود است و امکان نمایش اینستاگرام به همراه امکانات آن را به همراه دارد و نصب آن طراحی سایت شما را حرفه ای می نماید. AccessPress Instagram Feed تا به حال بیشتر از نصب و پس از ان فعال سازی شده است و روز به روز نیز کاربران آن افزایش می یابند.

Access Key  تیم طراح و برنامه نویس این افزونه بوده است و هدف آن ها از ایجاد این افزونه تجارت بر خط اینترنت و برند سازی می باشد. این افزونه امکانات فراوانی دارد مانند نمایش تعدا فالور ها و … که آن را بسیار حرفه ای می سازد.

آموزش کار با افزونه Access Key

انبتدا این افزونه را دانلود نمایید. پس از ان عملیات نصب و فعال سازی را انجام دهید. پس از نصب گزینه ای با عنوان AccessPress Instagram Feed  در منوی پیشخوان وردپرسی شما به نمایش در می آید. بر روی آن کلیک نمایید تا به بخش تنظیمات آن هدایت شوید. در این قسمت تنظیمات AccessPress Instagram Feed  اکانت اینستاگرام نشان داده می شود. و شما را قادر می سازد تا نمایش اینستاگرام را در وردپرس خود ایجاد نمایید.

Instagram profiles

 

اینستاگرام در وردپرس

این بخش دارای چند گزینه است. دو قسمت اول محل وارد کردن ID حساب کاربری شما می باشد. در انتها از شما می خواهد تا Token مربوطه را وارد نمایید. شما با کلیک بر روی گزینه  Get Access Token و Login نمودن در اکانت اینستاگرام این بخش به طور خودکار تکمیل می نمایید. در پایان بر روی کلید ذخیره تغییرات کلیک نمایید

Display settings

 

اینستاگرام در وردپرس

در مرحله بعدی می توانید نمایش اینستاگرام در وردپرس را تنظیم نمایید. اشکال مختلفی برای نحوه ی نمایش وجود دارد که ان ها نشان دهنده استایل ابزارک می باشند. این خود یکی دیگر از ویژگی های این افزونه می باشد. در حالت پیش فرض نویسندگان برای جلوگیری از سردر گم شدن کاربران تنظیمات را انجام داده اند.

اینستاگرام در وردپرس

در انتها کافی است که بر روی نمایش برویم و وارد قسمت ابزارک ها شویم و ابزارک مربوط به این افزونه را به ساید بار مورد نظرمان هدای نماییم و تنظیمات آن بخش را تکمیل نماییم.

اینستاگرام در وردپرس

در پایان کافی است تنها تغییرات را ذخیره نماییم و اکانت اینستاگرام خود را در سایت وردپرسی خود مشاهده نماییم.

اینستاگرام در وردپرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست