کمپین های تبلیغاتی

اهمیت تبلغات در هر کسب و کاری بر هیچکس پوشیده نیست ، امروزه با گسترش شبکه و رسانه های اجتماعی و همچنین دنیای وب تبلیغات ظاهرا آسانتر شده است ولی در واقع پروسه تبلیغات دشوارتر از قبل شده است و هر تبلیغاتی منجر به افزایش بازدید کننده و توسعه کسب و کار نخواهد شد .

تبلیغاتی سودمند است که در جای درست و با شیوه درست انجام شود . ما اینجا در آوینا وب با تجربه و تحقیق در زمینه  انواع تبلیغات اینترنتی با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، افزایش کاربران ، مشتریان و توسعه کسب و کار شما را تضمین می کنیم .

 • تبلیغ ایمیلی

   ایمیل یک راه ارتباطی بسیار پرطرفدار در بین مدیران و منخصصین و دارندگان کسب و کار و در کل افراد شاغل است، آمار نشان میدهد هر فرد شاغل روزانه چندین بار ایمیل های خود را چک میکند…

 • تبلیغ بنری

   شاید اینگونه بنظر برسد که با نوجه به روش های متنوع تبلیغات تبلیغ بنری دیگر طرفدار چندانی ندارد، ولی ما به شما می گوییم که این نوع تبلیغ هنوز به عنوان پر استفاده ترین نوع تبلیغ مطرح است.

 • تبلیغ پیامکی

  با یک پیامک تبلیغاتی درست شما می توانید در یک زمان کم با یک پیام مختصر و صد در صد مفید خدمات و کسب و کار خود را به مخاطب معرفی نمایید.

 • تبلیغ کلیکی

  با تبلیغات کلیلی کاربران زیادی با هزینه اندک به سمت سایت شما هدایت خواهند شد. این تبلیغ در بین بازاریابان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

تبلیغ ایمیلی

ایمیل یک راه ارتباطی بسیار پرطرفدار در بین مدیران و منخصصین و دارندگان کسب و کار و در کل افراد شاغل است، آمار نشان میدهد هر فرد شاغل روزانه چندین بار ایمیل های خود را چک میکند. تبلیغ ایمیلی به شرطی که ظاهری جذاب و تخصصی داشته باشد و تواند منظور و هدف شما را بخوبی منتقل کند و به افراد مرتبط با کسب و کار شما ارسال شود می تواند کمک شایانی به گسترش مخاطبین شما باشد. همچنین از طریق ایمیل شما می توانید آخرین اخبار و بروز رسانی ها را با مشتریان فعلی خود به اشتراک بگذارید. آویناوب با ک تیم حرفه ای در زمینه تبلیغات آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما می باشد.

تبلیغ بنری

شاید اینگونه بنظر برسد که با نوجه به روش های متنوع تبلیغات تبلیغ بنری دیگر طرفدار چندانی ندارد، ولی ما به شما می گوییم که این نوع تبلیغ هنوز به عنوان پر استفاده ترین نوع تبلیغ مطرح است. با تبلیغ بنری کسب و کار در فضای اینترنت مطرح و معرفی خواهد شد. با طراحی یک بر خلاق و جذاب و بکارگیری آن در جای درست می توانید کاربران را به سمت هدف خود هدایت نمایید و در نهایت بازدیدکنندگان و مشتریان خود را افزایش دهید. تخصص و تجربه تیم تبلیغاتی آویناوب در این پیاده سازی موفق این نوع تبلیغ به کمک شما خواهد آمد.

تبلیغ پیامکی

با یک پیامک تبلیغاتی درست شما می توانید در یک زمان کم با یک پیام مختصر و صد در صد مفید خدمات و کسب و کار خود را به مخاطب معرفی نمایید. تبلیغ پیامکی یک از پربازدید ترین تبلیغ هاست زیرا در دسترس عموم مردم قرار داد حتی کسانی که کمتر به اینترنت دسترسی دارند . آویناوب در این خصوص بهترین پکیج ها را به شما معرفی خواهد کرد.

پیام کلیکی

با تبلیغات کلیلی کاربران زیادی با هزینه اندک به سمت سایت شما هدایت خواهند شد. این تبلیغ در بین بازاریابان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. همه اینها با یک مدیریت قدرتمند امکانپذیر است،تیم تبلیغاتی آویناوب با تجربه و شناخت بازارهای هدف این امکان را برای شما فراهم می آورد.

رسانه و شبکه های اجتماعی

امروزه که استفاده و عضویت در شبکه های اجتماعی بسیار متداول شده است و با تنوع بسیار از شبکه های اجتماعی مواجهیم با یه برنامه هدفمند و حساب شده می توان بیشترین بهره را از تبلیغات در این رسانه و شبکه ها برد. آویناوب با داشتن کارشناسان مجرب در زمینه تبلیغات اینترنتی راه را برای معرفی کالا و خدمات شما هموار کرده است.

فهرست