در ابتدا به تشریح بهینه سازی سایت می پردازیم. بهینه سازی سایت این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ مثل گوگل بیشترین امتیاز را کسب کنید. سئو یعنی ایجاد صفحات وبی که برای موتورهای جستجوگر جذاب و فریبنده باشد. سئو سایت این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا هست که اکثر افراد از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. لذا سئو سایت خوب یعنی افزایش فروش محصولات و خدمات و طبیعتا افزایش درامد.

هفت راهکار اساسی برای طراحی سایت و بهینه سازی سایت آن برای موتورهای جستجوگر که آویناوب به شما پیشنهاد می دهد:

قدم اول
انتخاب دامنه مناسب با موضوع سایت. گوگل می تواند دامنه شما را ترجمه کند پس نیازی به استفاده از url انگلیسی نیست. توصیه می شود از بهترین کلمات کلیدی مناسب برای عنوان دامنه استفاده کرد.

قدم دوم
باید از سیستم مدیریت محتوا قدرتمند و استاندارد استفاده کرد. نصب افزونه های قدرتمندی همچون وردپرس و جوملا نقش پر رنگی برای سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو دارند.

قدم سوم
طراحی سایت حرفه ای و قدرتمند است. موتورهای جستجو جذب سایت هایی می شوند که زبان برنامه نویسی به روز تری دارند و طور مثال اگر تصویری در سایت خود درج می کنید حتما توضیحات مناسبی در کد HTML آن عکس قرار دهید تا موتور های جستجو ساده تر بتوانند عکس ها را پیدا کنند.

قدم چهارم
محتوایی مناسب و مفید برای سایت. امروزه یکی از بهترین کارها در زمینه بهینه سازی سایت مدیریت محتوا می باشد. بهترین محتوا یعنی محتوایی که کامل و جامع باشد و به نیازهای مخاطب بهترین پاسخ را بدهد. سعی کنید برای بروز رسانی سایت یک برنامه منسجم و منظم داشته باشید.

قدم پنجم
استفاده از کلمات کلیدی و عنوان های مناسب است. فونت کلمات کلیدی خود را بزرگتر کنید، برای کلمات کلیدی خود از فرمت متفاوت استفاده کنید. گوگل می توانند این تک ها را بخوانند و بفهمند که کلماتی که با این تگ ها مشخص شده اند مهمتر از بقیه متن هستند. گوگل اندازه کلمات را تشخیص می دهند و یه کلمات با فونت بزرگتر نسبت یه بقیه متن اهمیت بیشتری می دهد.

قدم ششم
تهیه سایت مپ یا نقشه سایت برای سایت است. گوگل نقشه سایت شما را در اولویت قرار می دهد. این کار مستقیماً رنکینگ سایت شما در موتور های جستجو را بالا نمی برد اما برای پیدا کردن لینک ها در سایت شما کمک می کند.

قدم هفتم
معرفی سایت به موتورهای جستجوگر. مجموعه آویناوب عرضه کننده خدماتی همچون طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایلی و کمپین های تبلیغاتی دیجیتال و رسانه سازی اجتماعی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست