آموزشسئو و بهینه سازیشبکه های اجتماعی

اشتباهات رایج در بازاریابی محتوا و راهکارهای آن ۱

اشتباهات رایجی در بازاریابی محتوا یی وجود دارد که کمتر کسی نسبت به آنها توجه می کند. آوینا وب قصد دارد تا در مورد این موضوع مطلبی جهت راهکارهای آن ارائه کند.

 ۱

استراتژی نامشخص و نانوشته

به گزارش آویناوب، طبق تحقیقاتی که در جهان بابت بازاریابی محتوایی انجام شده است، نشان دهنده این است که اکثر شرکت هایی که از بازاریابی محتوایی استفاده می کنند هیچ استراتژی مشخصی برای کار خود ندارند و فقط ۳۵ درصد از شرکت ها از سیاست های بازاریابی محتوایی بطور منظم و برنامه ریزی شده استفاده می کنند.

راهکار؟

  • مهم ترین امری که ابتدا باید انجام داد، برنامه منظمی از استراتژی های شماست. به فرض مثال این برنامه را برای خود ایجاد کنید که هر روز صبح ساعت ۱۰ محتوای خود را منتشر کنید.
  • استراتژی شما شامل روش های کسب و کار، بازار هدف شما می باشد. آن ها را تهیه و تنظیم کرده و در محتوای خود به کار ببرد. بطور مثال محتوایتان شامل روش های کسب و کار و بازار هدفتان در یک صنف خاص باشد.
  • اشتراک این استراتژی ها و محتوا امر مهم دیگری پس از تولید محتوای شما است. این محتوا هرچقدر هم حرفه ای و مفید باشد، اگر دیده نشود منفعتی برای شما نخواهد داشت. محتوای خود را در کسب و کارهای مختلف به اشتراک بگذارید. بطور مثال شبکه های اجتماعی و ارتباطات آنها با هم بازار هدف شما می تواند باشد.
  • درک بهتری از محتوای خود داشته باشید تا بتوانید اثربخشی آن را افزایش دهید. محتوای شما باید در بازاریابی شما کمک شایانی کند، پس دست از تولید محتوای خود با اهداف از پیش تعیین شده در استراتژیتان برندارید.
, , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست