سفر کردن و نیاز داشتن به هتل و وسایل مورد نیاز سفر در یک فصل خاصی از سال نیست. همانطور که می دانیم سفر کردن از همان لحظه شروع تا لحظه پایان نیاز است تا خدمات زیادی را لازم داشته باشیم. فراهم شدن محل اقامت، سرویس های ایاب و ذهاب همگی می تواند نیاز ما در این زمینه باشد. بنابراین پیدا کردن مرجعی که مشکلات مارا در این زمینه حل کند و ما را تا پایان سفر یاری کند قطعا بسیار لازم خواهد بود. طراحی وب سایت آژانس مسافرتی دیگر خدمتی است از آویناوب. در این زمینه با داشتن یک وب سایت که خدماتی را در این زمینه ارائه دهد می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. اگر یک وب سایت عالی در آژانس مسافرتی داشته باشید می توانید خدمات گسترده ای در این زمینه به مشتریان خود دهید. طراحی سایت آژانس مسافرتی امکانات بسیار گسترده ای دارد که می توانید تمام آن ها را به مشتریان خود ارائه دهید. تورها و پکیج های مسافرتی اولین و مهم ترین موضوعی است که در این نوع از وب سایت ها می تواند جلب توجه کند. مشتریان می توانند با خواندن دقیق اطلاعات مربوط به آن و دیدن تصاویر وابسته به تور مسافرتی بتوانند از تمامی جزئیات مربوط به آن اطلاع حاصل نمایند. در صورتی که تبلیغاتی در این زمینه توسط هر سامانه ای داشته باشید، می توانید فقط آدرس وب سایت خود را در آن وارد کنید تا کاربران به وب سایت شما کشیده شوند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

این وب سایت شامل خدماتی است که شرکت مسافرتی شما به کاربران ارائه می دهد. تورها و پکیج ها می تواند تاثیر فراوانی در فروش و جذب مسافر برای شما داشته باشد. کاربر پس از این که از تورها و جزئیات آن ها مطمئن شد هم می تواند با شما جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند یا توسط سیستمی که در طراحی سایت مسافرتی برای شما در نظر گرفته شده عضو شوند و تورهای مورد نظر خود را در ناحیه کاربری خود ثبت کنند و در صورت نیاز هزینه های جاری را پرداخت کند. با این کار حتی می توانید کاربران وب سایت خود را نیز یافته و خدمات متنوع و بیشتری به آنها دهید و در صورت ارائه خدمات جدید، همیشه کاربرانی خواهید داشت تا از پکیج ها و تورهای جدید شما دیدن کنند. از همین حالا به فکر تبلیغات در وب سایت خود نیز باشید. مطمئن باشید پس از این که کسب و کار شما صورت گیرد، بازدیدهای روزانه بیشتری دریافت می کنید و رنک و جایگاه وب سایت شما نیز افزایش پیدا می کند. در این صورت می توانید تبلیغات وب سایت های دیگر را قبول کرده و به درآمدزایی خود کمک کنید. ما با طراحی سایت مسافرتی شما این اطمینان خاطر را خواهیم داد که حتما پس از یک مدت زمان کوتاه، از وب سایتتان درآمد کسب کنید.

خدماتی که می توان در طراحی وب سایت هواپیمایی داشت:

  • نواحی کاربری بسیار حرفه ای
  • معرفی آزانس های مسافرتی و همکاران دیگر
  • دسته بندی تورها براساس داخلی، خارجی و …
  • دسته بندی انواع هتل ها
  • معرفی جاذبه های گردشگری
  • بخش اخبار و مقالات
  • رزرو آنلاین و خرید اینترنتی
  • و امکانات متنوع دیگر

باید این را بخاطر داشته باشید که وب سایت شما باید جنبه اطلاع رسانی نیز داشته باشد. یعنی مطالبی از نحوه گردشگری و مسافرتی، چگونگی ارائه خدمات از سوی شما، تورهای مسافرتی، جاذبه های گردشگری و خیلی موارد دیگر در وبلاگ وب سایت خود ایجاد کنید تا کاربران از این سو هم از وب سایت شما استفاده نمایند.

null

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

null

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.

در صورتی که برای طراحی سایت خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

فوتو ژکوند

فوتو ژکوند

فوتو رستا

فوتو رستا

پی دی اف کار

پی دی اف کار

پیام زندگی

پیام زندگی

گروه صنعتی مدرن

گروه صنعتی مدرن

فهرست