آموزشگاه ها نیز از موضوع طراحی سایت مستثنی نیستند و می توانند در دنیای مجازی نیز حضور پررنگ و فعالی داشته باشند. به این دلیل که این وب سایت ها کاربران خود را دارند و می توانند اتوماسیون اداری خود را کاملا مجازی و الکترونیکی کنند. ارائه محتویاتی آموزشی در هرمکانی برای کاربران بسیار مهم است. اگر با طراحی سایت دانشگاهی آشنایی داشته باشید میدانید که یک دانشجو می تواند بدون مراجعه به دانشگاه، دروس خود را انتخاب کرده، وجه شهریه خود را پرداخت کرده و دروس اخذ شده را در ترم جاری یا آتی در پنل کاربری خود ثبت کند. در طراحی سایت آموزشگاه تمام دروس آموزشگاهی می تواند بصورت آنلاین ارائه شود و کاربران دقیقا همانند یک سیستم دانشگاهی در وب سایت آموزشگاه عمل کنند و شهریه های خود را در پنل کاربریشان پرداخت کنند.

در صورتی که مشغول مطالعه این محتوا در آویناوب هستید و همچنان آموزشگاهتان بی نام و نشان است و نیاز دارید تا سر خود را در مباحث اداری و اتوماسیون خلوت کنید، قطعا می توانیم به شما کمک شایانی به شما در طراحی وب سایت آموزشگاهی داشته باشیم. در حال حاضر آموزشگاه های بسیار زیادی در استان ها فعالیت می کنند که رقابت در آن ها می تواند در صورتی برای شما بسیار جذاب باشد که در دنیای مجازی حضور پررنگ و فعالی داشته باشید. مطمئن باشید رقیبانتان از مزایای داشتن یک وب سایت آموزشگاهی مطلع نیستند و به راحتی می توانید با یک حرکت حساب شده از آن ها پیشی بگیرید.

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه

امروزه دیگر کمی باب شده که دانشجویان، دانش آموزان یا هنرجویان پیش از این که وارد محیطی شوند، ابتدا نسبت به آن کمی در دنیای مجازی جستجو می کنند. قطعا هر تصوری خوبی نسبت به شما داشته باشند، در صورتی که در این جستجو ها حضور نداشته باشید، خراب می شود. داشتن یک وب سایت اطلاع رسانی در این زمینه کمترین کاری است که می توانیم برای شما در زمینه طراحی سایت انجام دهیم. بعلاوه این که این وب سایت بسیار می تواند گسترده تر و پیشرفته تر همراه با یک سیستم آموزشی بی عیب و نقص طراحی شود. کافیست به این باور رسیده باشید که داشتن یک وب سایت به آموزشگاه شما چقدر مفید است و این نیاز خود را برطرف کنید. تنها با سفارش طراحی وب سایت آموزشگاه!

چرا باید یک وب سایت آموزشگاهی داشته باشید؟

 • اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آنها و ارائه نسخه دانلود شدنی آن به کاربران آنلاین وب سایت
 • امکان ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و …
 • امکان گرفتن آزمونها به صورت آنلاین و اعلام نتیجه آزمون در همان لحظه
 • ارائه کتابخانه به صورت آنلاین و گرفتن آبونماه برای استفاده از کتابها و دانلود آنها
 • نمایش اخبار و مقالات در جهت بالا بردن کاربران و جذب بیشتر آنها

چه امکاناتی خواهید داشت؟

 • نمایش اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
 • اعلام دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 • نمایش برنامه زمان بندی کلاس ها
 • امکان ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه به صورت آنلاین
 • امکان صدور گواهینامه و اعلام نتایج
 • امکان دانلود پاورپوینت اساتید و نمونه سوالات

با نداشتن یک وب سایت آموزشی تنها بسیاری از بازار هدف و مخاطبان خود را از دست نداده اید بلکه رقبای خود را خوشحال هم نموده اید و فرصت را برای آنها فراهم نموده اید. کارشناسان آویناوب منتظر تماس شما هستند تا یک مشاوره رایگان بدون محدودیت زمانی و مکانی برای شما داشته باشند.

null

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

null

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.

در صورتی که برای طراحی سایت خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کارها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست