طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت ارزان

وب‌سایتی درخور نام برند خود طراحی کنید و یک حضور پر رنگ در اینترنت داشته باشید.

با آویناوب نسبت به رقبایتان یک قدم جلوتر باشید.

داشتن مزیت رقابتی تنها عاملی است که شما را نسبت به رقبایتان ترجیح می دهند. شما از طریق طراحی وب سایت منحصر به فرد خود می توانید کسب و کارتان را نسبت به رقبایتان متمایز کنید.
آوینا وب تضمین می کند که طراحی وب سایت شما با توجه به استاندارهای جهانی و به صورت کاملا منحصر به فرد شما را متمایز از رقابایتان جلوه دهد.
در آویناوب طراحی سایت شما مطابق با نیازهای مخاطبانتان و به صورت کاملا کاربر پسند طراحی می شود.
امروزه در عصر دیجیتال داشتن یک وب سایت خوب نیاز اصلی هر کسب و کاری است. در واقع هر کسب و کاری بدون داشتن یک وب سایت حرفه ای نمی تواند حرفی برای گفتن در بین رقبایش داشته باشد. ما در تیم آوینا وب به شما قول می دهیم وب سایتی بسازیم که کسب و کارتان را متحول کند.

ساختار سایت

طراحی مدرن

کارشناسان آوینا وب به شما تضمین این را می دهند که وب سایت شما طبق جدیدترین متد های روز دنیا طراحی شود.

کاربری آسان

وب سایت شما دقیقا با توجه به نیازهای کاربرانتان طراحی می شود.

امکانات کامل

امکاناتی که در وب سایت شما قرار می دهیم شما را از هر آن چیزی که احتیاج داشته باشید بی نیاز می کند.

مدیریت ساده

به ساده ترین شکل ممکن وب سایتتان را خودتان مدیریت کنید.

مراحل ایجاد یک سایت خلاقانه و حرفه ای

داشتن وب سایتی زیبا و کاربردی حق شماست. ما در تمامی مراحل زیر در کنار شما هستیم.

نیازسنجی، تحقیق و بررسی

بعد از عقد قرارداد تمامی درخواست های مشتری و پروژه به صورت کامل بررسی و طی پروپوزال به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تست و بازنگری

قبل از تحویل سایت به مشتری، سایت را بر روی یک فضای مجازی آنلاین کرده و در اختیار مشتری قرار خواهیم داد و بعد از تایید وارد مرحله تحویل و آموزش خواهیم شد.

طراحی پیش طرح

طراحی پیش طرح، طرحی کلی از آنچه ما میخواهیم در اختیار مشتری قرار دهیم به مشتری نشان داده خواهد شد و بعد از تایید مشتری وارد پروسه اصلی طراحی خواهیم شد.

تحویل و آموزش

بعد از تحویل وب سایت به مشتری ۲ ساعت کلاس آموزشی در محل شرکت برگزار خواهد شد و سپس تمامی مراحل آموزش از طریق پشتیبانی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

طراحی قالب اصلی سایت

در این مرحله با توجه به برند و رنگ بندی مشتری قالب اصلی سایت یعنی صفحه اصلی و صفحه مطالب و محصولات طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

ارتباط ما با شما آغاز شد

تازه اول راهیم، از این مرحله به بعد کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در کنار شما هستند تا تمامی مشکلات شما را در زمینه مدیریت سایت برطرف سازند.

برای تجارت خود نیاز به وب سایت دارید؟

طراحی سایت شرکتی، تخصص اصلی آویناوب در طراحی سایت است. وب سایت های شرکتی باید علاوه بر داشتن ظاهر گرافیکی و خلاقانه، دارای نظم و ترتیب خاصی باشند. در دنیای اقتصاد امروز، تبلیغات موثر در بقای یک شرکت حرف اول را میزند. در این حالت داشتن یک وب سایت بسیار قوی و حرفه ای برای اطلاع رسانی امری بسیار جدی است. شرکت شما برای ادامه تجارت خود قطعاً نیاز به حضور قوی و جدی در دنیای مجازی خواهد داشت. این امر با طراحی سایت شما می تواند شروع شود. در گذشته به این شکل بوده که طراحی سایت ساده در دنیای مجازی می تواند حرکت مفیدی در روند شرکت داشته باشد، ولی در حال حاضر مدیران آگاه می دانند که داشتن یک وب سایت ساده کمک چندانی به آنها نخواهد کرد. در حال حاضر داشتن یک وب سایت حرفه ای بهمراه تبلیغات موثر می تواند پاسخگوی بسیار از خدمات شما در شرکت باشد. اگر ساده بنگریم، کوچکترین فایده ای که وب سایت می تواند داشته باشد، معرفی خدمات و محصولات آن است. طراحی سایت شرکتی خود را توسط آویناوب بصورت حرفه ای و شکیل سفارش دهید و پس از آن اهداف خود را به اشتراک گذاشته تا آویناوب شما را در تجارتتان به موفقیت های بزرگی برساند. تجارتتان را گسترش دهید تا همه شما را بشناسند.

طراحی سایت شرکتی

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

آویناوب تضمین درست دیده شدن شما در جایی که باید در آن قرار بگیرید را پس از طراحی سایت به شما می دهد. ما با استفاده از تکنیک ها و استراتژی های زیبایی شناختی و کاربرپسند، به وب سایت شما فراتر از دید معمولی، به عنوان اعتبار برند شما در دنیای دیجیتال نگریسته و قدرت جذب مخاطبانتان را در طراحی سایت تان بالا می بریم. تیم آوینا، در تمام مراحل بعد از سفارش در کنار شما خواهد بود و از آن جهت که تمام مراحل کدنویسی و قالبها توسط ما در طراحی سایت انجام شده است، تمام مراحل به صورت سفارشی شده تا جلب نظر نهایی مشتریانمان انجام خواهد شد. ما اعتقاد داریم محتوای خوب، شما را از رقبایتان متمایز می سازد. ما ناگریز از پذیرش این واقعیت هستیم که مشتریان دیجیتالی شده اند و به هنگام انتخاب برای خرید معمولاً زمان زیادی را در اینترنت به مطالعه می پردازند لذا همواره شرکت هایی موفق ترند که در اینترنت متمایز تر از رقبایشان هستند.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

آلتین گستر

آلتین گستر

گیلان لیرو

گیلان لیرو

گروه صنعتی انعکاس

گروه صنعتی انعکاس

شرکت مهندسی معماری آژند

شرکت مهندسی معماری آژند

Iran3D

Iran3D

پریسا افشار

پریسا افشار

فوتو رستا

فوتو رستا

مانی وین

مانی وین

آرکافیتنس

آرکافیتنس

آفرا تجهیز البرز

آفرا تجهیز البرز

فهرست