راه کارهای تبدیل سایت به یک مرجع پربازدید: امروزه وب سایت های زیادی طراحی می شوند و دغدغه اصلی مدیران این است که چگونه کاربران خود را افزایش دهند و وب سایتشان دیده شود؟؟ واقعا راه کار درست چیست؟ در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه سایت خود را به یک مرجع پر بازدید تبدیل کنید که این امر در بهبود سئو سایت شما نیز ماثر خواهد بود. با ما همراه باشد.

راه کارهای تبدیل سایت به یک مرجع پربازدید

تعریف مخاطبین هدف

پس از طراحی سایت و قبل از تولید محتوا لازم است که مخاطبان هدف خود را مشخص نمایی. باید بدانید دقیقا چه افرادی و برای چه نیاز هایی به وب سایت شما سر خواهند زد.  بعد از اینکه ان ها را شناسایی کردید باید نیازمندی های آن ها را تعریف کنید و ببینید برای چه موضوعی به شما مراجعه می کنند. یادتان باشد نباز مخاطب از تمامی موارد مهم تر است. پس از شناسایی مخاطبان هدف و آشنایی با نیاز های آنها بر همین اساس محتوای جذاب تولید نمایید.

بارگزاری به موقع  وبسایت

یکی از فاکتور های مهم در جذب کاربر برای سایت، سرعت بالای بارگزاری سایت شما می باشد. تاخیر در بارگزاری مطالب سایتتان یکی از عواملی است که باعث از دست دادن بازدیدکنندگان می شود. به طور مثال اگر کسی بخواهد از یک سایت فروشگاه اینترنتی خرید نماید اما در پروسه خری خود با کندی سرعت مواجه شود، عملیات را ترک کرده و به سایت رقیب شما مراجه خواهد کرد!  پس سرعت بالای بارگزاری سایت می تواند سایت شما را به یک مرجع پر بازدید تبدیل نماید. به علاوه این امر در رنک گوگل شما نیز ماثر خواهد بود.

استفاده از چت آنلاین

 

راه کارهای تبدیل سایت به یک مرجع پربازدید

داشتن امکان چت آنلایم بر روی سایت یکی از راه کارهای تبدیل سایت به یک مرجع پربازدید و وفادار سازی کاربران خواهد بود. این بخش به عنوان پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربران می تواند سایت شما را به یک مرجع پربازدید تبدیل نماید. از طریق آن می توانید همیشه آنلاین بوده و در هر زمان از طریق دستگاه های مختلف پاسخگوی کاربران و مشتریان خود باشید.

ساخت فرم تماس

داشتن فرم ارتباط بین شما و کاربران امری بسیار ضروری در طراحی وب سایت می باشد. لازم است که در صفحه ی اخر سایت خود و یا در صفحه ای جداگانه یک فرم تماس با مای مناسب طراحی و ایجاد نمایید. می توانید طوری عمل کنید که کاربران تنها در صورت عضویت و ورود به سایت بتوانند از آن استفاه نمایند. به این ترتیب یک راه ارتباطی خوب بین خودتان و مخاطبانتان ایجاد کرده اید.

طراحی جذاب و کاربر پسند

همان طور که می دانید طراحی گرافیکی یک سایت است که در نظر اول کاربران را جذب می کند. بنابراین باید طراحی شما بسیار زیبا و با ظرافت و از همه مهمتر کاربر پسن باشد طوری که احساس خوبی را پس از ورود کاربران در آن ها القا نماید. به طور مثال می توانید از دکمه های انیمیشنی در طراحی خود استفاده نمایید که زیبا و جذاب می باشند. مقاله معرفی علم هئو(HEO) در طراحی سایت و تفاوت آن با سئو را مطالعه کنید.

ساخت صفحه فرود یا Landing page

 

راه کارهای تبدیل سایت به یک مرجع پربازدید

اما بهترین روش برای داشتن یک وب سایت پر بازدید، داشتن صفحه ورود و یا Landing page در سایت شما می باشد. داشتن این صفحه برای تمامی سایت ها ضروری می باشد. معمولا این در این صفحه اطلاعاتی درباره صاحب سایت و فعالیت ها و عملکرد آن گذاشته می شود به اضافه اطلاعات تماس. این صفحه برای گوگل نیز بسیار با ارزش است بنابراین به طراحی و محتوای ان اهمیت دهید. همچنین لازم است که سایت خود را در زمانی که به اوج ترافیک می رسد تست نمایید تا متوجه شوید که آیا از سرعت آن کاسته می شود و یا خیر. یا اینکه مشکل خاصی برای استفاده کاربران مانند عملیات خرید وجود نداشته باشد.

نتیجه گیری

با رعایت این راه کارهای تبدیل سایت به یک مرجع پربازدید می توانید بازدید خوبی برای سایت خود کسب نماییو و وب سایت خود را به یک مرجع پر بازدید تبدیل نمایید که ین امر در سئو سایت شما نیز موثر خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست