تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

یکی از بهترین راه ها برای شناساندن یک محصول یا خدمت به مخاطبان تبلیغات است و در این میان موتور جستجوی گوگل که روزانه صدها میلیون بازدید کننده دارد، بستری مناسب برای تبلیغ می باشد. گوگل امکانی را در اختیارشما گذاشته است که از طریق آن می توان تبلیغاتی موثر داشت.

تبلیغات گوگل چیست؟

در این روش که به آن تبلیغ کلیکی هم گفته می شود، شما میتوانید لینک خود را به صفحه ی اول گوگل انتقال دهید حتماً تا به حال در صفحه های نتایج جستجوی گوگل دیده اید که در بالای نتایج، سمت راست آن‌ها یا  زیر نتایج، تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شود. .این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز  ایجاد شده اند.که به مشتریان این امکان را می‌دهد که بتوانند سایت‌هایشان را در همان صفحه اول نتایج جست‌جوی گوگل برای کاربرانی که جست‌جوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌سایت آن‌ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند.این فرآیند تا زمانی که روی آگهی کلیک نشده باشد، هزینه ای ندارد و تنها زمانی هزینه کسر می شود که مشتری کلیک کرده و وارد سایت شود.

تبلیغات در گوگل چگونه کار می کند؟

تبلیغات در موتور جستجو به این صورت است که شما، یک سری کلمات کلیدی را بر اساس نوع فعالیت خود انتخاب می کنید. وقتی کاربران در موتور های جستجو آن کلمات  کلیدی را جستجو میکنند آگهی شما در صفحه ی اول گوگل ظاهر می شود.تا زمانی که کاربران آگهی شما را میبینند، هزینه ای برای شما منظور نمیشود. تنها زمانی از شما هزینه کسر میگردد که کاربر بر روی آگهی شما کلیک کرده و وارد سایت شما شود.

فهرست