قوانین سرویس دهی

قوانین سرویس دهی شرکت آویناوب  :

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید.

رعایت این مطالب برای تمامی کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، رایان دیتا مجاز است ، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید .
توجه داشته باشید که شرکت آویناوب می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد ،

و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی شرکت آویناوب قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد .

توجه داشته باشید آدرس رسمی وب سایت شرکت آویناوب  AVINAWEB.COM  میباشد .( در صورت اضافه شده ادرس های جدید ، به این بند اضافه خواهد شد )

*  مهم ۱  : توجه داشته باشید که برای ثبت نام باید کاملا از اطلاعات صحیح استفاده کنید و درصورت مشاهده اطلاعات نادرست بدون اطلاع قبلی سرویس و حساب کاربر مسدود خواهد شد .

* مهم ۲ :   شرکت آویناوب هیچ گونه تضمینی برای تهیه نسخه پشتیبان به کاربر نمیدهد. و کاربر باید شخصا نسبت به تهیه نسخه پشتیبان اقدام کند .

* مهم ۳ :  در حال حاظر نسخه پشتیبان به صورت هفتگی گرفته میشود ( در صورت درخواست به تهیه نسخه پشتیبان به صورت روزانه با پشتیبانی در تماس باشید )

* مهم ۴ :  مدت زمان پاسخگویی به تیکت های پشتیبانی به صورت عادی بین ۱۰ دقیقه الی ۱۲ ساعت میباشد ، و درصورتی که نیاز به برسی این زمان متغییر میباشد .

* لطفا با دقت قوانین زیر را مطالعه کنید :

* کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی و ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل مشتری داده می شود  ( در بعضی از موارد ممکن است تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت فعال سازی سرویس به طول بیانجامد .

*شرکت آویناوب  متعهد می گردد سرویس ارایه شده  را با بهترین کیفیت ممکن و با ضمانت آپ تایم ۹۹% ارایه نماید  .

* مشتری در هر زمانی قادر میباشد که سرویس خود را ارتقاع یا کاهش یابد ، به نسبت میزان باقیمانده از اعتبار سرویس فقط هزینه مابه‌التفاوت سرویس دریافت می شود .

* دیر کرد : صورتحساب از ۱۴ روز قبل از موعد پرداخت برای مشتری صادر می شود ، مشتری مهلت دارد تا زمان موعد آنرا پرداخت نماید  .

* جریمه دیر کرد : بعد از ۷ روز از تاریخ انقضا ،  توسط سیستم ۱۰% از کل هزینه صورتحساب با حداقل ۱۰،۰۰۰ ریال ، جریمه تعلق می گیرد و به هزینه صورتحساب اضافه می شود  .

* عدم پرداخت به موقع: سرویسهای میزبانی بعد از ۷ روز در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد ( سرویس هاس سرور مجازی بعداز ۲۴ساعت در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد ). البته بجز سرویس دومین ، که  به محض انقضای دومین از سوی رجیسترار غیرفعال خواهد شد و حداکثر تا ۳۰ روز سرویس را بصورت غیرفعال بر روی سرور نگه می دارد و بعد از آن می تواند از روی سرور حذف نماید (در مورد سرور مجازی۷روز است) . * فاکتور های تمدید سرور های اختصاصی، لایسنس ها، آی پی ها می بایست ۷ روز قبل از سررسید پرداخت گردند در غیر این صورت و در صورت وقوع اختلال در عملکرد سرویس شرکت آویناوب هیچ تعهدی نسبت به این موضوع نخواهد داشت و همچنین باید قبل از پرداخت با بخش فروش تماس حاصل فرمایند و قیمت بروز را دریافت کنند در غیر این صورت بعد از پرداخت فاکتور ماوتفاوت قیمت فاکتور شده با قیمت جدید فاکتور خواهد شد که موظف به پرداخت می باشند .

* هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه را فراهم نماید موظف است ، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

شرایط بازگشت وجه به صورت زیر میباشد :

* سرویس های میزبانی وب تا ۱ هفته دارای ضمانت عودت وجه به میزان ۱۰۰ درصد مبلغ فاکتور  ، در صورت وجود مشکل از سمت ما را خواهند داشت .
*  وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد ( غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد ) .
* هزینه کانفیگ سرور های مجازی و اختصاصی تحت هیچ شرایطی برگشت داده نخواهد شد .
* هزینه دامنه های ثبت و تایید شده تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نخواهد بود .

* هزینه لایسنس ها ، خدمات ارزی ، سرویس های اضافه قابل بازگشت نخواهد بود ( در صورت صلاح دید تیم پشتیبانی این مورد قابل پیگیر میباشد )

رفع مسئولیت :
*  هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران شرکت آویناوب از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت آویناوب امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت .
* تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده ، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت آویناوب مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.
*  شرکت آویناوب هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت بک آپ گیری یا ارائه بک آپ گذشته در صورت نیاز کاربر را ندارد و کاربر حق هیچ گونه اعتراض را ندارد و نگه داری اطلاعات کاربران به عهده خود کاربر می باشد و امکان Backup گیری از اکانت همیشه باز خواهد بود .

محتویات سایت ها :

* محتوایات وب سایت باید ۱۰۰% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد . در صورت مشاهده سایت های غیر اخلاقی بدون اطلاع قبلی مسدود و پاک خواهند شد
* مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد .
* در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین زیربط ، هیچ مسئولیتی به عهده گروه ما نمی باشد .
* از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا شرکت آویناوب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد .
* سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه ( به اصطلاح اسپم ) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا ۱۰۰ ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد .

امنیت اطلاعات :

*  مشتری موظف است رمز هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید هاست به عهده مشتری می باشد و شرکت آویناوب هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و درصورت درخواست از طریق تیکت می توانید درخواست عوض کردن پسورد و گرفتن پسورد جدید نمایید .
*  از دادن اطلاعات خود به کسانی که آشنایی کامل ندارید خودداری کنید.
*  از اپلود فایل های ناشناخته خودداری کنید.
*  سرور هاستینگ بصورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه سازی شده است. ( اگر سایت شما هک شد مطمئن باشید از سمت سرور نیست و سیستم مدیریت محتوای سایت شما دارای مشکلات امنیتی است.)
* استفاده ازهر گونه تروجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به شرکت آویناوب مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد .

* در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
انتقاد از شرکت آویناوب در انجمن ها و سایت های مختلف ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر برخورد خواهد شد و به همین منظور بخش انتقادات و پشنهادات راه اندازی شده است که میتوانید مشکلات و انتقادات خودتون رو از طریق این بخش برای ما ارسال نمایید.
* شرکت آویناوب تضمین می نماید در نگهداری اطلاعات فردی، تماسی و پستی و اطلاعات کلی سرویس های کاربر کوشا باشد و آنها را به اشخاص و یا مجامع سازمان های غیر قانونی و غیر رسمی ارائه ننماید

قوانین سرور مجازی :

* از سرور های مجازی بک آپ گیری نمی شود و مشتری موطف است در زمان های لازم از سرویس بک آپ تهیه نماید، بدهیست در صورت از دست رفتن اطلاعات به هر دلیل هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت آویناوبنمی باشد.

*دانلود تورنت، اسکن شبکه، حمله به سایر سرویس ها، ارسال اسپم با سرور مجازی ممنوع است، در صورتی که کاربر تخلف کند و از دیتاسنتر اخطارAbuseدریافت شود، سرویس مشتری بار اول ۲۴ ساعت معلق خواهد شد و در صورت تکرار سرویس به صورت کامل حذف خواهد شد و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

*در صورتی سرویس مشتری به دلیل مصرف بالای پهنای باند مسدود شود، مشتری موظف است هزینه پهنای باند اضافی را پرداخت نماید سپس سرور روشن خواهد شد .

*در صورتی که در سرور ها قطعی به وجود آید که مشخص باشد اشکال از طرف شرکت آویناوب است، به میزان قطعی به سررسید ماهیانه مشتری اضافه خواهد شد.

مواردی از قبیل هنگ بودن سرور مشتری و بلاک شدن آی پی جزء این دسته از موارد به شمار نمی آیند.

*نصب مجدد سیستم عامل برای تمامیسرورهای مجازی هزینه ۵۰۰۰ تومان دریافت میشود.

*آماده سازی و تحویل سرور مجازی در شرایط عادی بین ۳۰ دقیقه تا ۱۲ ساعت طول خواهد کشید که این زمان با توجه به شرایط سفارش ممکن است متغیر باشد. ( در صورت نیاز به زمان بیشتر ، این مورد به اطلاع کاربر خواهد رسید ).

*برگشت وجه برای خدمات ارائه سرور مجازی حداکثر ۴۸ ساعت خواهد بود ( با ذکر دلیل ) .

فهرست